Kategorie

Auriga Flavo C, serum przeciwzmarszczkowe, 15 ml

Cena jednostkowa: 539,93 zł za 100 mililitrów

Cena
80,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Flavo-C serum przeciwzmarszczkowe zapobiegające starzeniu się skóry polecane do korekcji zmarszczek, w celu zapobiegania fotostarzeniu. Serum pielęgnuje cerę szarą i zmęczoną.

Skład preparatu obejmuje witaminę C, która wykazuje silne działanie antywolnorodnikowe, wspomagające odbudowę komórek skóry oraz rozjaśniające. Witamina ta jest rozpuszczalna w tłuszczach, przez co nie utlenia się i gwarantuje maksymalną wchłanialność. Substancją aktywną serum jest także wyciąg z bogatego we flawonoidy miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), który uelastycznia i ujędrnia skórę poprzez stymulację syntezy elastyny i kolagenu. Taki skład pozwala na skuteczną, potwierdzoną badaniami klinicznymi, korekcję zmarszczek.

Inne wersje tego produktu

Zastosowanie

Serum zapobiegające starzeniu się skóry szybko spłyca zmarszczki o różnej głębokości oraz rozjaśnia plamy pojawiające się z wiekiem.

Sposób użycia

Rano i wieczorem nałożyć kilka kropel na zmarszczki twarzy, wokół oczu, zewnętrzną część dłoni i na dekolt. Masować aż do wchłonięcia.

W jakim wieku można zacząć używać Flavo C serum?


Preparat Flavo C ma działanie przeciwzmarszczkowe, co oznacza, że mogą zacząć stosować go osoby ok. 25 roku życia. Oczywiście pojawienie się pierwszych zmarszczek jest zawsze kwestią indywidualną, ale przyjmuje się, że właśnie w tym wieku na skórze mogą pojawić się pojedyncze oznaki starzenia się skóry. Serum Flavo C u osób przed 30. rokiem życia może zatem stanowić element profilaktyki przeciwzmarszczkowej, natomiast starszym pomoże wygładzić i zmniejszyć widoczność już istniejących zmarszczek i przebarwień.

Kiedy szczególnie warto stosować serum Flavo C?


Proces starzenia się skóry nie zależy wyłącznie od wieku. Przyspieszany jest on również przez częste przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, zanieczyszczenia powietrza, palenie papierosów czy brak odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej. Będąc narażonym na tak wiele czynników pogarszających stan cery, warto zastanowić się nad uzupełnieniem codziennej pielęgnacji o preparat bogaty w przeciwutleniacze, jakim jest Flavo C serum.