Kategorie

Avene Couvrance Comfort, kremowy podkład w kompakcie, nr 2.0, naturalny, SPF30, 10 g

Cena jednostkowa: 849,90 zł za 100 gram

Cena
84,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Kremowy podkład w kompakcie do skóry wrażliwej: suchej i bardzo suchej. Dzięki silnym właściwościom kryjącym i formule dostosowanej do wrażliwej skóry normalnej lub mieszanej podkład koryguje znaczne niedoskonałości bez efektu maski oraz zapewnia jednolity wygląd i matowe wykończenie. Dzięki temu, że jest odporny na wodę i pot, gwarantuje trwały makijaż. Ponadto chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV (filtr przeciwsłoneczny SPF 30). Formuła opracowana tak, aby zminimalizować ryzyko alergii. Nie powoduje powstawania zaskórników.

Zastosowanie

Makijaż korygujący pozwalający przykryć zarówno przejściowe, jak i poważne niedoskonałości skóry. Pomaga zamaskować bielactwo (przebarwienia), naczyniaki, blizny, zaczerwienienia na skórze (teleangiektazje) po zabiegach laserowych. Skóra wrażliwa, sucha i bardzo sucha.

Sposób użycia

Nałóż podkład za pomocą gąbki: lekko wklepać podkład bezpośrednio na niedoskonałości (można stosować samodzielnie lub po nałożeniu korektora), następnie rozprowadzić podkład na całą twarz od środka w kierunku zewnętrznym, aby ujednolicić karnację. Może być stosowany również do korygowania zmian na ciele. Gąbkę należy czyścić regularnie wodą z mydłem i pozostawić do wysuszenia. Nie należy wkładać wilgotnej gąbki do opakowania podkładu. Unikać kontaktu z oczami.

Cechy produktu

Postać
Działanie
Cecha specjalna
Rodzaj skóry
Filtr przeciwsłoneczny (SPF)
Rejestracja