Kategorie

Avene Eau Thermale, woda termalna do pielęgnacji twarzy i ciała, 300 ml

Cena jednostkowa: 11,16 zł za 100 mililitrów

Cena
33,49 zł

Produkt dostępny

Opis produktu

Woda termalna przeznaczona do podstawowej pielęgnacji skóry wrażliwej, nadwrażliwej, alergicznej lub podrażnionej. Neutralizuje szkodliwy wpływ wolnych rodników.

Zastosowanie

Do stosowania dla skóry stale podrażnionej np. w przebiegu: atopowego zapalenia skóry, trądzika różowatego, goleniem również nadmiernie wysuszonej, łuszczącej się, wrażliwej na promieniowanie. Polecana jest także dla skóry okresowo podrażnionej: w wyniku oparzeń słonecznych, po zabiegach chirurgicznych, w czasie kuracji dermatologicznych oraz skóry z zaczerwienieniami.

Sposób użycia

Rozpylić na skórze delikatną mgiełkę. Po chwili delikatnie osuszyć.  Nie należy wstrząsać przed użyciem. Pojemnik pod ciśnieniem z azotem- przyjaznym dla środowiska gazem obojętnym.

Cechy produktu

Avene, woda termalna

Woda termalna to naturalny kosmetyk, który doskonale sprawdza się przy codziennej pielęgnacji wrażliwej cery. Jej łagodzące właściwości znane są od stuleci. Woda termalna do twarzy doskonale sprawdza się przy różnego rodzaju alergiach, a także atopowym zapaleniu skóry. Łagodzi, nawilża, chroni cerę przed działaniem wolnych rodników. Pozostawia twarz odświeżoną i promienną.

Woda termalna – co to takiego?

Woda termalna to rodzaj wody płynącej pod ziemią, która charakteryzuje się między innymi krystaliczną czystością oraz zawartością wielu minerałów i pierwiastków. Bogaty skład wody termalnej jest wynikiem jej „wędrówki” z głębokich warstw ziemi. To dzięki temu nasycona jest cennymi dla człowieka składnikami. Woda termalna od lat wykorzystywana jest w leczeniu oraz kosmetyce. Sposób jej wydobycia pozwala na zachowanie wszystkich właściwości chemicznych oraz czystości mikrobiologicznej.

Woda termalna do twarzy

Avene woda termalna to zamknięta w szczelnym opakowaniu z atomizerem delikatna mgiełka do rozpylania na skórze. Stanowi idealny wybór dla osób borykających się z atopowym zapaleniem skóry, trądzikiem różowatym, podrażnieniami po goleniu czy nadmierną suchością. Woda termalna łagodzi także poparzenia słoneczne. Dzięki naturalnemu pochodzeniu doskonale sprawdzi się u osób w każdym wieku. Jest wydajna, doskonale odświeża. Woda termalna zdaje egzamin także w upalne dni. Lekka mgiełka ochłodzi, nawilży, a także zapewni cerze odpowiednią ochronę i pielęgnację. Niewielkie opakowanie bez problemu zmieści się w damskiej torebce.