ZZZ AVENE Sun, podkład mineralny w kompakcie SPF50, miodowy beż, 10g

ostatnia cena sprzedaży
57,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 579,90 zł za 100 g
Sprawdź podobne

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: AVENE

ZZZ AVENE Sun, podkład mineralny w kompakcie SPF50, miodowy beż, 10g - opis produktu

Podkład w kompakcie zapewniający doskonały i jednolity makijaż oraz bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną SPF50. Posiada formułę specjalnie dobraną do wymogów najbardziej wrażliwej skóry. Umożliwia doskonały makijaż i tuszuje w naturalny sposób nawet znaczne niedoskonałości, dzięki znakomitym właściwościom kryjącym. Pozwala zamaskować przebarwienia i nierówności skóry, sińce i drobne niedoskonałości, zmiany skóry przy trądziku różowatym, rumień, zmiany liszajowate, blizny, bielactwo, plamy wrodzone i plamy starcze oraz przebarwienia. Nie pozostawia grubej powłoki na skórze ani nie daje efektu maski. Trwały, odporny na wodę i pot. Produkt hipoalergiczny. Nie zawiera konserwantów ani substancji zapachowych. Nie powoduje powstawania zaskórników.

Wskazania: podkład ochronny SPF50 jest przeznaczony do skóry wrażliwej, uczulonej na filtry chemiczne, substancje zapachowe i dla osób o jasnej karnacji.

Sposób użycia: przed ekspozycją na słońce należy nałożyć co najmniej 1g produktu na twarz osoby dorosłej. Aplikację produktu należy często powtarzać.

Główne składniki: filtry mineralne, pre-tokoferyl. Produkt bezzapachowy, hipoalergiczny. Nie zawiera filtrów chemicznych, olejów, parabenów.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: