AVENE, żel oczyszczający do skóry podrażnionej, 200ml

ostatnia cena sprzedaży
38,76 Cena brutto
Cena jednostkowa: 19,38 zł za 100 ml
Sprawdź podobne

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: AVENE

AVENE, żel oczyszczający do skóry podrażnionej, 200ml - opis produktu

Żel LPI odpowiada na potrzeby skóry nawet najbardziej wymagającej. Bogaty w kojącą i łagodzącą Wodę Termalną Avene. Zawiera niezwykle delikatne składniki oczyszczające pochodzenia roślinnego, które oczyszczają skórę (usuwają makijaż), co pozwala uniknąć ewentualnych dodatkowych podrażnień wynikających z konieczności spłukiwania skóry. Zawiera Pacerine, nowy składnik aktywny, pozwalający zmniejszyć reaktywność skóry.

Minimalistyczna formuła produktu zawiera tylko niezbędne dla skóry podrażnionej składniki, dobrane ze względu na ich łagodność. Produkt nie zawiera parabenów, substancji zapachowych ani barwników, które mogły by potencjalnie podrażnić skórę. Żel ma bardzo delikatną konsystencję, pozostawia skórę ukojoną, bez uczucia ściągnięcia. Nie powoduje powstawania zaskórników.

Wskazania: do oczyszczania  i demakijazu twarzy  i oczu, stworzony z myślą o skórze naturalnie wrażliwej (cienkiej, o jasnej karnacji, podatnej na zaczerwienienia) lub podrażnionej w wyniku czynników zewnętrznych (warunki klimatyczne, zbyt mocny makijaż, źle dobrane lub drażniące kosmetyki).

Sposób użycia: nakładać rano i wieczorem za pomocą płatka kosmetycznego lub opuszkami palców, wykonując delikatny masaż skóry (ruchy koliste). Następnie delikatnie wytrzeć, bez pocierania. Ponowić aplikację, jeżeli to konieczne. Po zakończeniu oczyszczania zaleca się rozpylenie wody termalnej Avene na skórze, osuszenie jej i nałożenie kremu do skóry podrażnionej CPI lub CPI riche.

Składniki aktywne: Pacerine

Produkt hipoalergiczny.
Bez parabenów. Bezzapachowy. Bez spłukiwania.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: