AVENT, butelka - kubek Natural ze smoczkiem o średnim przepływie i uchwytami, od 4 miesiąca, 150ml

27,39
Waga: 0.112 kg
Ilość
Artykuł dziecięcy
Zestaw przejściowy butelka-kubek Natural wykonana z polipropylenu pomaga dziecku w łatwy sposób przejść od picia z butelki do picia z kubka. Dzięki miękkim uchwytom dziecko będzie w stanie samodzielnie trzymać butelkę, pijąc ze znajomego smoczka. Zestaw posiada silikony smoczek o średnim przepływie (z 3 dziurkami).
 
Wyjątkowe płatki znajdujące się wewnątrz smoczka zwiększają jego miękkość i giętkość bez ryzyka zapadania się smoczka. Zapewniają wygodę i sprawią, że Twoje dziecko polubi bardziej wygodny sposób karmienia. Innowacyjny, podwójny zawór zmniejsza dyskomfort i częstotliwość występowania kolki, odprowadzając powietrze do butelki zamiast do brzuszka dziecka. 
 
Kubek wykonany został z materiału niezawierającego bisfenolu A. Wyposażony jest w miękkie uchwyty ułatwiające dziecku chwytanie, pomagające w trzymaniu kubka i samodzielnym piciu. Nie tylko mają kształt dostosowany do małych rączek, ale także zapobiegają ślizganiu się. Wszystkie elementy kubka można myć w zmywarce. Miękkie ustniki niekapki są wymienne ze smoczkami Natural. Ułatwia to przejście od picia z butelki do picia z kubka, kiedy tylko dziecko jest na to gotowe.
 
Produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4. miesiąca życia.
 
Nie zawiera BPA.
Jest zgodny z butelkami Philips Avent Natural i Classic - z wyjątkiem szklanej butelki.
Producent: AVENT