Kategorie

Avent, kubek ze słomką, różowy, SCF798/02, od 12 miesiąca, 300 ml

Cena jednostkowa: 11,66 zł za 100 mililitrów

Cena
34,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Kubek z giętką słomką Avent umożliwia zdrowy rozwój jamy ustnej oraz ćwiczy jej mięśnie, wzmacniając je. Został opracowany z udziałem ekspertów. Ma idealną pojemność (300ml), która pozwala nawadniać organizm dziecka przez cały dzień i podczas aktywnego spędzania czasu. Odchylana pokrywka pozwala utrzymać słomkę w czystości na spacerach. Wyprofilowany kształt i antypoślizgowa faktura kubka ułatwiają jego chwytanie i trzymanie przez malutkie rączki, dzięki czemu dzieci mogą bezpiecznie rozwijać umiejętność samodzielnego picia. 
 
Słomka ma zintegrowany zawór antyprzeciekowy zapobiegający rozlewaniu. Dolna jej część jest wygięta, aby łatwo dosięgała płynu do ostatniego łyku, co pozwala dziecku pić w naturalnej pozycji bez przechylania głowy. Odchylana pokrywka chroni słomkę i nie dopuszcza do przeciekania podczas ruchu. 
 
Mała liczba części sprawia, że można łatwo go złożyć i rozłożyć. Wszystkie jego elementy można myć w zmywarce. Został wykonany z materiału niezawierającego bisfenolu A. 
 
Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia.

Cechy produktu

- idealny dla aktywnych dzieci: wyprofilowany kształt i antypoślizgowa faktura,
- zawór antyprzeciekowy zapobiega rozlewaniu,
- zapewnia zdrowy rozwój jamy ustnej,
- dolna część słomki jest wygięta, aby ułatwić picie aż do ostatniego łyku,
- odchylana pokrywka zapobiegają rozlewaniu,
- mała liczba części - prosty montaż i czyszczenie,
- można myć w zmywarce,
- zgodność ze wszystkimi butelkami i kubkami Philips Avent.
 
Nie zawiera BPA.
Kubek z giętką słomką Philips Avent jest zgodny z butelkami Philips Avent Natural i Classic+ (z wyjątkiem butelek szklanych), jak również wszystkimi naszymi kubkami (z wyjątkiem kubka do samodzielnego picia).

Cechy produktu