AVENT, laktator elektroniczny, Natural

399,99
Waga: 0.955 kg
Ilość
Bez recepty

Elektroniczny laktator Avent to produkt dedykowany wszystkim matkom karmiącym piersią. Został zaprojektowany w ten sposób, by zapewnić maksymalny komfort w trakcie użytkowania. Opatentowana nakładka masująca i delikatnie podciśnienie przypominające odruch ssania noworodka zapewnia łatwe oraz skuteczne odciąganie pokarmu.

Innowacyjny laktator marki Avent ułatwia odciąganie pokarmu przy jednoczesnym pełnym zrelaksowaniu się mamy. Wszystko to za sprawą starannie wykonanej konstrukcji z lekkich materiałów oraz niewielkich rozmiarów. Urządzenie wyposażono w specjalną wkładkę masującą, dzięki czemu odciąganie mleka jest nie tylko szybkie, ale i całkowicie bezbolesne.

Produkt jest wolny od szkodliwego bisfenolu A, a jego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Dodatkową zaletą jest wbudowana pamięć elektroniczna, która daje możliwość zapamiętywania optymalnego rytmu pompowania mleka. Urządzenie w zależności od indywidualnych potrzeb każdej karmiącej mamy, może być wykorzystywane również w formie praktycznego laktatora ręcznego.

Laktator, smoczek i pojemniki wykonane są z bezpiecznego materiału, niezawierającego bisfenolu A.

Laktator jest kompatybilny z innymi produktami do karmienia Philips AVENT.

Zestaw zawiera:
- laktator,
- podstawa z rurką,
- nakładka masująca – rozmiar standard
- butelka Natural 125ml,
- smoczek do butelki z serii Natural dla noworodków
- pokrywka na lejek
- pokrywka zamykająca do przechowywania pokarmu,
- zestaw próbek wkładek laktacyjnych na dzień i na noc
- zapasowa membrana.
- dysk uszczelniający do butelki

Laktatory to produkty użytku osobistego -  podlegają zwrotowi tylko w nienaruszonym opakowaniu, bez żadnych śladów użytkowania.

Regulamin zwrotu produktu "Kupuj bez ryzyka" znajdziesz tutaj

Formularz "Kupuj bez ryzyka" znajdziesz tutaj.

Producent: AVENT