Kategorie

Avent Natural SCF330/20, laktator ręczny

Cena jednostkowa: 178,99 zł za 1 sztukę

Cena
178,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Laktator ręczny to idealne rozwiązanie, jeśli odciągasz pokarm od czasu do czasu i cenisz niewielkie rozmiary. Umożliwia on łatwą obsługę jedną ręką.
 
Laktator charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją, która sprawia, że mleko z piersi trafia bezpośrednio do butelki, nawet jeśli siedzisz prosto. Oznacza to, że możesz siedzieć wygodniej podczas używania laktatora i nie musisz pochylać się do przodu, aby całe mleko znalazło się w butelce. Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania pokarmu w naturalny sposób sprawiają, że mleko łatwiej wypływa. 
 
Nakładka masująca ma miękką, aksamitną fakturę, która jest ciepła w dotyku - dzięki temu wygodnie i delikatnie stymuluje wypływ pokarmu. Została ona zaprojektowana tak, aby naśladować ssanie dziecka i delikatnie wspomagać stymulowanie wypływu pokarmu. Szeroki, silikonowy smoczek dołączony do butelki przypomina kształtem pierś, dzięki czemu pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką
 
Laktator ma niewielkie wymiary, dzięki czemu łatwo go odpowiednio ustawić. Jego rączka o ergonomicznym kształcie umożliwia wygodne operowanie urządzeniem podczas odciągania pokarmu. Dzięki niewielkim rozmiarom i małej wadze można go łatwo przechowywać i przenosić oraz bardziej dyskretnie odciągać pokarm w podróży.
 
Czyszczenie nie sprawia trudności dzięki niewielkiej liczbie oddzielnych części. Wszystkie części można myć w zmywarce. Łatwe, wizualne dopasowywanie części umożliwia intuicyjne składanie. Laktatora można używać z innymi produktami do karmienia Avent, w tym z butelkami Classic i pojemnikami na pokarm.

Cechy produktu

- umożliwia siedzenie i odciąganie w wygodnej pozycji, 
- łatwa ręczna obsługa,
- ciepła w dotyku, miękka nakładka masująca,
- niewielka i lekka konstrukcja,
- intuicyjne składanie (łatwe, wizualne dopasowywanie części),
- łatwe czyszczenie dzięki niewielkiej liczbie oddzielnych części,
- wszystkie części można myć w zmywarce,
- zgodność z innymi produktami do karmienia Avent,
- 0% BPA.

Dodatkowe informacje

Laktator, smoczek i butelka wykonane są z bezpiecznych materiałów, niezawierających bisfenolu A.
Laktatory to produkty użytku osobistego -  podlegają zwrotowi tylko w nienaruszonym opakowaniu, bez żadnych śladów użytkowania.

Zawartość opakowania

- część główna laktatora z rączką, wykonana z polipropylenu (bez BPA),
- nakładka w standardowym rozmiarze,
- silikonowy smoczek do butelki z serii Natural dla noworodków, bez BPA,
- pokrywka zamykająca do przechowywania pokarmu,
- opakowanie z próbkami wkładek laktacyjnych.