AVENT, niania elektroniczna VIDEO SCD620/52

AVENT, niania elektroniczna VIDEO SCD620/52

731,79 Cena brutto
Cena jednostkowa: 731,79 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Artykuł dziecięcy

Producent: AVENT

AVENT, niania elektroniczna VIDEO SCD620/52 - opis produktu

Model Philips Avent SCD620 pozwala przez cały czas cieszyć się bezpiecznym kontaktem z dzieckiem z zachowaniem prywatności. Usłyszysz swojego maluszka w doskonałej jakości dźwięku i zobaczysz go na niezwykle wyraźnym wyświetlaczu (2,7" LCD) — zarówno w dzień, jak i w nocy.
 
Wyjątkowa funkcja parowania odbiornika pozwala nawiązać prywatne i bezpieczne połączenie z dzieckiem. Dzięki nowej, dostosowującej się technologii FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) zakłócenia są minimalne. 
 
Teraz możesz obserwować swoje dziecko zarówno w dzień, jak i w nocy za sprawą podczerwieni w trybie noktowizyjnym, który automatycznie uruchamia się w ciemności i zapewnia krystalicznie czysty obraz. Ciesz się widokiem śpiącego maluszka dzięki dużemu, kolorowemu ekranowi 6,9 cm (2,7") o wysokiej rozdzielczości.
 
Włącz tryb ECO, aby zmniejszyć pobór mocy, gdy w pokoju dziecka panuje spokój. Dzięki specjalnemu wskaźnikowi nadal będziesz mieć pewność, że łączność jest zachowana. Tryb ECO wyłącza transmisję dźwięku i obrazu, a urządzenia nawiązują połączenie tylko wtedy, gdy dziecko wydaje dźwięki. Zasięg wewnątrz — maks. 50 m; zasięg na zewnątrz — maks. 300 m
 
Wygodny, ładowany odbiornik zapewnia nawet 10 godzin bezprzewodowego monitorowania bez konieczności ładowania.
 
Czasami dziecko potrzebuje tylko uspokajającego tonu Twojego głosu. Dzięki tej niezbędnej funkcji jednym kliknięciem możesz uzyskać z nim kontakt z dowolnego miejsca w domu. Nic tak nie uspakaja rozdrażnionego dziecka, jak łagodna kołysanka. Przebywając w dowolnym pomieszczeniu, możesz wybrać jedną z 5 odprężających melodii, które pomogą Twojemu dziecku zasnąć.
 
    Będziesz zawsze wiedzieć, kiedy niania znajduje się w zasięgu i utrzymuje połączenie. Odbiornik sygnalizuje utratę zasięgu przez nianię oraz niski poziom naładowania baterii, dzięki czemu zawsze zachowasz łączność z dzieckiem. Wybierz optymalny poziom dźwięku dla Twojego otoczenia. Ta opcja pozwala ustawić czułość mikrofonu w nadajniku. Czułość mikrofonu określa, jaki poziom hałasu odbiera nadajnik, np. ma być słyszalny płacz dziecka, ale nie jego gaworzenie.
 
Specyfikacja:
- Prywatność i bezpieczeństwo (A-FHSS)
- Kolorowy ekran 6,9 cm (2,7")
- Kołysanki i dwukierunkowa komunikacja
- Źródło zasilania 100–240 V / 50–60 Hz
- Ekran aktywowany głosem tryb VOX
- Ekran LCD Kolorowy, 8,9 cm (2,7")
- Ładowanie przez Mini USB 
- Alarm niskiego poziomu naładowania baterii/utraty połączenia 
- Maksymalny zasięg na zewnątrz 300 m
- Maksymalny zasięg w pomieszczeniu 50 m
- Energooszczędny tryb ECO
- Regulacja jasności
- Czas działania odbiornika na zasilaniu bateryjnym — do 10 godzin
- Zaczep na pasek
- Odbiornik zasilany bateryjne i sieciowo 
- Nadajnik zasilany sieciowo 
- Automatyczny podczerwony tryb noktowizyjny 
- Tryb tylko audio
- Regulowany kąt widzenia
- Regulowana czułość dźwięku 
- Możliwość montażu naściennego
- Regulacja głośności
- Automatyczne ostrzeżenie o wyjściu poza zasięg 
 
Czas gwarancji 24 miesiące