AVENT, niania elektroniczna z opcją VIDEO SCD630/52

AVENT, niania elektroniczna z opcją VIDEO SCD630/52

ostatnia cena sprzedaży
889,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 889,99 zł za 1 sztuka
Sprawdź podobne

Rodzaj: Artykuł dziecięcy

Producent: AVENT

AVENT, niania elektroniczna z opcją VIDEO SCD630/52 - opis produktu

Model Philips Avent SCD630 pozwala przez cały czas cieszyć się bezpiecznym kontaktem z dzieckiem z zachowaniem prywatności. Usłyszysz swojego maluszka w doskonałej jakości dźwięku i zobaczysz go na niezwykle wyraźnym wyświetlaczu - zarówno w dzień, jak i w nocy.
 
Wyjątkowa funkcja parowania odbiornika pozwala nawiązać prywatne i bezpieczne połączenie z dzieckiem. Dzięki nowej, dostosowującej się technologii FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) zakłócenia są minimalne. Możesz obserwować swoje dziecko zarówno w dzień, jak i w nocy za sprawą podczerwieni w trybie noktowizyjnym, który automatycznie uruchamia się w ciemności i zapewnia krystalicznie czysty obraz. Ciesz się widokiem śpiącego maluszka dzięki dużemu, kolorowemu ekranowi 8,9 cm (3,5") o wysokiej rozdzielczości. Dwukrotne zbliżenie cyfrowe i przesuwanie widoku dają dodatkową pewność, że zobaczysz wszystko, co robi Twoje dziecko.
 
Każdy, nawet najcichszy śmiech, gaworzenie czy czkawkę malucha usłyszysz w doskonałej wyrazistości. Teraz możesz nie tylko oglądać, ale również słuchać swojego dziecka — wysokiej jakości dźwięk zachwyca krystaliczną czystością. 3 wskaźniki poziomu hałasu informują o poziomie dźwięku w pokoju dziecka, nawet gdy odbiornik jest wyciszony. Dzięki wskaźnikowi połączenia zawsze wiesz, kiedy niania znajduje się w zasięgu i utrzymuje połączenie. Odbiornik sygnalizuje utratę zasięgu przez nianię oraz niski poziom naładowania baterii, dzięki czemu zawsze zachowasz łączność z dzieckiem. Dostosuj ustawienia alarmów i otrzymuj powiadomienia poprzez cichą i subtelną wibrację odbiornika.
 
Włącz tryb ECO, aby zmniejszyć pobór mocy, gdy w pokoju dziecka panuje spokój. Dzięki specjalnemu wskaźnikowi nadal będziesz mieć pewność, że łączność jest zachowana. Tryb ECO wyłącza transmisję dźwięku i obrazu, a urządzenia nawiązują połączenie tylko wtedy, gdy dziecko wydaje dźwięki. Czujnik temperatury z możliwością ustawienia powiadomienia pozwoli Ci monitorować warunki panujące w pokoju dziecka. Twoje dziecko nie potrafi regulować temperatury ciała tak skutecznie jak dorosły, dlatego nawet niewielkie wahanie temperatury może sprawić, że stanie się ono niespokojne. Regulowany czujnik temperatury natychmiast powiadomi Cię za pośrednictwem cyfrowego wyświetlacza nadajnika o wszelkich zmianach warunków w pokoju maluszka.
 
Nic tak nie uspakaja rozdrażnionego dziecka, jak łagodna kołysanka i ciepłe, delikatne światło lampki nocnej. Przebywając w dowolnym pomieszczeniu, możesz wybrać jedną z 5 odprężających melodii oraz włączyć lampkę nocną, aby pomóc Twojemu maluszkowi zasnąć. 
 
Wygodny, ładowany odbiornik zapewnia nawet 10 godzin bezprzewodowego monitorowania bez konieczności ładowania.
 
Specyfikacja:
- cyfrowa technologia wideo FHSS,
- Ekran LCD: kolorowy, 8,9 cm (3,5")
- regulowana czułość dźwięku,
- regulowany kąt widzenia, 
- zgodność z systemami Android i iOS oraz tabletami,
- automatyczny podczerwony tryb noktowizyjny,
- nadajnik zasilany sieciowo,
- odbiornik zasilany bateryjnie i sieciowo,
- czas działania odbiornika na zasilaniu bateryjnym: 10 godzin,
- regulacja jasności,
- energooszczędny tryb ECO,
- maksymalny zasięg w pomieszczeniu: 50m,
- maksymalny zasięg na zewnątrz: 300m,
- alarm niskiego poziomu naładowania baterii/utraty połączenia,
- 5 kołysanek,
- ładowanie przez Mini USB,
-  funkcja dwukierunkowej komunikacji,
- czujnik temperatury,
- automatyczne ostrzeżenie o wyjściu poza zasięg,
- wskaźnik ładowania akumulatora,
- wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora,
- wskaźnik zasilania,
- regulacja głośności,
- ustawienia czułości,
- możliwość montażu naściennego.
 
Gwarancja: okres gwarancyjny wynosi 24 miesiące i liczy się od daty nabycia sprzętu.