Wysyłka 0 zł

AVENT, niania elektroniczna DECT SCD506/52 + zestaw pielęgnacyjny dla niemowląt + AVENT BUTELKA 125ML GRATIS

335,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 335,99 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Artykuł dziecięcy

Producent: AVENT

AVENT, niania elektroniczna DECT SCD506/52 + zestaw pielęgnacyjny dla niemowląt + AVENT BUTELKA 125ML GRATIS - opis produktu

AVENT, niania elektroniczna DECT SCD506/52:
 
Elektroniczna niania DECT SCD560/00 zapewnia pełnię spokoju dzięki niezawodnemu połączeniu oraz krystalicznej czystości dźwięku, kontroli temperatury, uspokajającej lampce nocnej i kołysankom, które razem z dzieckiem polubicie.
 
Wyjątkowy tryb Smart ECO automatycznie zmniejsza moc transmisyjną i zwiększa żywotność akumulatora. Im mniejsza jest odległość między Tobą a dzieckiem, tym mniej energii potrzeba, aby uzyskać idealne połączenie. W miarę wzrostu natężenia dźwięku w pokoju dziecka wskaźniki zaczynają świecić, nawet gdy odbiornik jest wyciszony. Odbiornik będzie sygnalizował utratę zasięgu przez nianię oraz niski poziom naładowania baterii, dzięki czemu zawsze zachowasz łączność z dzieckiem.
 
Czujnik temperatury z możliwością ustawienia powiadomienia pozwoli Ci monitorować warunki panujące w pokoju dziecka. Twoje dziecko nie potrafi regulować temperatury ciała tak skutecznie, jak dorosły, dlatego nawet niewielkie wahanie temperatury może sprawić, że stanie się ono niespokojne. Regulowany czujnik temperatury natychmiast powiadomi Cię za pośrednictwem cyfrowego wyświetlacza nadajnika o wszelkich zmianach warunków w pokoju maluszka.
 
Zasięg w pomieszczeniu — maksymalnie 50m, zasięg na zewnątrz — maksymalnie 330m.
 
Nic tak nie uspakaja rozdrażnionego dziecka, jak łagodna kołysanka i ciepłe, delikatne światło lampki nocnej. Przebywając w dowolnym pomieszczeniu, możesz wybrać jedną z 5 odprężających melodii oraz włączyć lampkę nocną, co pomoże Twojemu maluszkowi zasnąć. Czasami dziecko potrzebuje tylko uspokajającego tonu Twojego głosu. Dzięki tej niezbędnej funkcji jednym kliknięciem możesz uzyskać z nim kontakt z dowolnego miejsca w domu.
 
Technologia DECT gwarantuje brak zakłóceń z innych urządzeń nadawczych (innych elektronicznych niań, telefonów bezprzewodowych i komórkowych). Szyfrowanie danych zapewnia bezpieczne i poufne połączenie. Dzięki temu będziesz jedyną osobą, która może nasłuchiwać, co robi Twoje dziecko. Każdy, nawet najcichszy śmiech, gaworzenie czy czkawkę malucha usłyszysz z doskonałą czystością. Technologia DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunications) zapewnia najwyższej jakości, krystalicznie czysty dźwięk, aby rodzic mógł zawsze usłyszeć swoje dziecko.
 
Ładowany odbiornik umożliwia poruszanie się po domu i w jego pobliżu. Niewielki, ładowany odbiornik zapewnia nawet 18 godzin bezprzewodowego przesyłania bez konieczności ładowania.
 
Specyfikacja:
-100% prywatności
-Lampka nocna i kołysanki
-Funkcja dwukierunkowej komunikacji
-Czas działania na zasilaniu bateryjnym 18 godzin
-Zasilanie 220–240 V
-Czas ładowania 10 godzin
-Zakres temperatur podczas działania (°C) 10–40°C
-Zakres temperatur przechowywania 10–40 °C
-Energooszczędny tryb Smart ECO
-Technologia DECT
-Wskaźniki informujące o nawiązaniu połączenia i działaniu w zasięgu
-Uspokajające światło nocne
-Funkcja dwukierunkowej komunikacji
-Ekran LCD
-Światła uruchamiane dźwiękiem 3 wskaźniki LED
-Czujnik temperatury
-Maksymalny zasięg w pomieszczeniu 50 m
-Maksymalny zasięg na zewnątrz 330 m
-Automatyczny wybór kanału
-Regulacja głośności
-Automatyczne ostrzeżenie o wyjściu poza zasięg
-Wskaźniki poziomu głośności
-Wskaźnik ładowania akumulatora
-Regulator czułości
 
Zestaw pielęgnacyjny dla niemowląt:
Kompaktowy zestaw zawiera szybki elektroniczny termometr, który zapewnia profesjonalną dokładność, a jego elastyczna końcówka gwarantuje dodatkową wygodę Tobie i dziecku. Aspirator do nosa z miękką, elastyczną końcówką pomaga oczyścić drogi oddechowe dziecka, co poprawia jego samopoczucie i zapewnia lepszy sen. Zestaw do pielęgnacji paznokci zawiera nożyczki z zaokrąglonymi końcami, cążki i trzy pilniczki. Z kolei zestaw do pielęgnacji włosów obejmuje grzebień z zaokrąglonymi ząbkami i miękką szczotkę do włosów. Nakładka na palec do czyszczenia zębów delikatnie masuje dziąsła i zęby dziecka. Zestaw ma niewielkie wymiary i można go wygodnie zabrać ze sobą-doskonale sprawdza się podczas opieki nad dzieckiem w podróży.
 
Specyfikacja techniczna termometru:
- bateria; 1,55 V DC (LR41);
- żywotność baterii: > 100 godzin działania;
- zakres pomiaru: od 35 do 42,9°C;
- dokładność pomiaru: ± 0,1°C w zakresie od 35 do 42°C
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: