Kategorie

Avent, niania elektroniczna z Projektorem DECT SCD580/ 00

Cena jednostkowa: 681,99 zł za 1 sztukę

Cena
681,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Niania posiada 5 wskaźników LED informujących o poziomie dźwięku, które w miarę wzrostu natężenia dźwięku w pokoju dziecka zaczynają świecić, nawet gdy odbiornik jest wyciszony. Wyposażona jest w lampkę nocną oraz gniazdo AUX (w celu podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku), dzięki której możesz odtwarzać wybrane przez siebie utwory, by pomóc Twojemu dziecku spokojnie zasnąć. Pomocny okazać się może także projektor gwiazdek, który uspokaja maluszka i który możesz uruchomić z poziomu nadajnika lub odbiornika.

Technologia DECT zapewnia najwyższej jakości, krystalicznie czysty dźwięk. Ponadto gwarantuje brak zakłóceń z innych urządzeń nadawczych (innych elektronicznych niań, telefonów bezprzewodowych i komórkowych) i 100% prywatności. Szyfrowanie danych zapewnia bezpieczne i poufne połączenie, dzięki czemu będziesz jedyną osobą, która może nasłuchiwać, co robi Twoje dziecko. Wyjątkowy tryb Smart ECO umożliwia dynamiczne oszczędzanie energii - automatycznie zmniejsza moc transmisyjną i zwiększa żywotność akumulatora. Im mniejsza jest odległość między Tobą a dzieckiem, tym mniej energii potrzeba, aby uzyskać idealne połączenie. Energooszczędny tryb ECO Max pozwala zmniejszyć moc transmisyjną w pokoju dziecka, gdyż urządzenia nawiązują połączenie tylko wtedy, gdy dziecko wydaje dźwięki. Funkcja komunikacji dwukierunkowej umożliwia uzyskać z maluszkiem kontakt z dowolnego miejsca w domu za pomocą jednego kliknięcia.

Uniwersalny czujnik wilgotności i temperatury pozwoli Ci monitorować warunki panujące w pokoju dziecka i natychmiast powiadomi Cię za pośrednictwem cyfrowego wyświetlacza odbiornika o wszelkich zmianach warunków w pokoju. Niewielki, ładowany odbiornik zapewnia nawet 18 godzin bezprzewodowego działania bez konieczności ładowania, sygnalizuje niski poziom naładowania baterii oraz utratę zasięgu. Niania wyposażona jest także w alarm wibracyjny oraz w stację dokującą umożliwiająca ładowanie odbiornika.

Specyfikacja techniczna

- czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 18 godzin;
- źródło zasilania: 220–240V;
- czas ładowania: 10 godzin;
- technologia (pasmo częstotliwości) DECT;
- automatyczny wybór kanału
- tryb Smart Eco;
- tryb ECO Max;
- wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora;
- wskaźnik ładowania akumulatora;
- wskaźniki informujące o nawiązaniu połączenia i działaniu w zasięgu;
- automatyczne ostrzeżenie o wyjściu poza zasięg;
- światło uruchamiane dźwiękiem;
- wskaźniki poziomu głośności;
- regulator głośności;
- regulacja czułości na dźwięk;
- uspokajające światło nocne;
- komunikacja dwukierunkowa;
- uspokajające kołysanki;
- ekran LCD;
- czujnik temperatury;
- czujnik wilgotności;
- stacja ładująca;
- spokojny tryb nocny;
- alarm wibracyjny;
- projektor gwiazdek;
- maksymalny zasięg w pomieszczeniu: 50m;
- maksymalny zasięg na zewnątrz: 330m;

Gwarancja

24 miesiące.

Cechy produktu

Cecha specjalna
Rejestracja