Wysyłka 0 zł

AVENT, zestaw startowy Natural, Wspomagający karmienie piersią, od urodzenia, SCD292/01

ostatnia cena sprzedaży
649,99 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Artykuł dziecięcy

Producent: AVENT

AVENT, zestaw startowy Natural, Wspomagający karmienie piersią, od urodzenia, SCD292/01 - opis produktu

Zestaw wspomagający karmienie piersią Natural to idealny wybór dla mam, które zaczynają odciągać pokarm. Zestaw zawiera wszystkie produkty potrzebne do odciągania i przechowywania pokarmu oraz do karmienia i pielęgnacji piersi.
 
AVENT, laktator elektryczny, Natural, SCF332/01:
Laktator charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją, która sprawia, że mleko z piersi trafia bezpośrednio do butelki, nawet jeśli siedzisz prosto. Oznacza to, że możesz siedzieć wygodniej podczas używania laktatora i nie musisz pochylać się do przodu, aby całe mleko znalazło się w butelce. Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania pokarmu w naturalny sposób sprawiają, że mleko łatwiej wypływa. 
 
Po włączeniu laktator automatycznie przechodzi w tryb delikatnej stymulacji, aby uruchomić wypływ pokarmu. Następnie możesz wybrać jedno z 3 ustawień odciągania - zgodnie ze swoimi preferencjami. Nakładka masująca ma nową, miękką, aksamitną fakturę, która jest ciepła w dotyku - dzięki temu wygodnie i delikatnie stymuluje wypływ pokarmu. Została ona zaprojektowana tak, aby naśladować ssanie dziecka i delikatnie wspomagać stymulowanie wypływu pokarmu. Szeroki, silikonowy smoczek dołączony do butelki przypomina kształtem pierś, dzięki czemu pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką. 
 
Laktator ma niewielkie wymiary, dzięki czemu łatwo go chwycić i odpowiednio dopasować do piersi. Jego podstawa jest mała i lekka - można ją ustawić w zasięgu ręki, tak aby mieć pełną kontrolę podczas odciągania pokarmu. Rurkę można łatwo owinąć wokół podstawy, co zapewnia dodatkową wygodę podczas transportu i przechowywania. Dzięki zasilaniu bateryjnemu urządzenie może być używane w podróży.
 
Czyszczenie jest łatwe dzięki niewielkiej liczbie oddzielnych części. Twój pokarm nigdy nie zetknie się z rurką ani z podstawą. Wszystkie części (poza elektrycznymi) można myć w zmywarce. Łatwe, wizualne dopasowywanie części umożliwia intuicyjne składanie. Laktatora można używać z innymi produktami do karmienia Avent, w tym z butelkami Classic i pojemnikami na pokarm. Wykonany z materiałów nie zawierających bisfenolu A.
 
Cechy produktu:
- umożliwia siedzenie i odciąganie w wygodnej pozycji, 
- 1 tryb delikatnej stymulacji,
- 3 ustawienia odciągania pokarmu,
- ciepła w dotyku, miękka nakładka masująca,
- niewielka i lekka konstrukcja,
- łatwe czyszczenie dzięki niewielkiej liczbie oddzielnych części,
- łatwa obsługa za dotknięciem przycisku,
- zawiera butelkę i smoczek Natural umożliwiające naturalne przysysanie się,
- wszystkie części (poza elektrycznymi) można myć w zmywarce,
- zgodność z innymi produktami do karmienia Avent,
- 0% BPA.
 
 
AVENT, butelka Natural z silikonowym smoczkiem:
Butelka wyposażona jest w szeroki silikonowy smoczek przypominający kształtem pierś, który pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką. Płatki znajdujące się wewnątrz smoczka zwiększają jego miękkość i giętkość bez ryzyka zapadania się smoczka. Zaawansowany system antykolkowy z innowacyjnym, podwójnym zaworkiem zmniejsza dyskomfort i częstotliwość występowania kolki, odprowadzając powietrze do butelki zamiast do brzuszka dziecka. 
 
Butelka składa się z zaledwie z kilku części, dzięki czemu montaż jest szybki i prosty. Jej wyjątkowy, ergonomiczny kształt sprawia, że można ją łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka. Szeroka szyjka butelki ułatwia napełnianie i czyszczenie. Wykonana jest z bezpiecznego dla zdrowia dziecka polipropylenu - materiału niezawierającego bisfenolu A.
 
Butelka Avent 125ml wyposażona jest w silikonowy smoczek 0m+ odpowiedni do stosowania u noworodków od pierwszych dni życia.
Butelka Avent 260ml wyposażona jest w silikonowy smoczek 1m+ odpowiedni do stosowania u dzieci po 1. miesiącu życia.
 
Butelka Philips Avent z serii Natural jest zgodna z produktami Philips Avent z wyjątkiem butelek i uchwytów kubków Classic+. Zaleca się używanie butelek Natural wyłącznie ze smoczkami z tej samej serii.
 
 
AVENT, pojemniki na pokarm z przykrywkami, 180ml:
Pojemniki do wielokrotnego użytku służą do przechowywania cennego pokarmu lub jedzenia dla dziecka. Można je włożyć do lodówki lub zamrażarki. Dzięki szczelnie zakręconym pokrywkom zapewniają łatwe przechowywanie i przenoszenie. Doskonale sprawdzają się w podróży. Załączone do opakowania adaptory do laktatora umożliwiają przyłączenie pojemnika do laktarora i odciąganie pokarmu. Można je bezpiecznie używać z podgrzewaczem do butelek, mikrofalówką, zmywarką do naczyń i sterylizatorem. Wykonane są z materiału niezawierającego bisfenolu A. Można je stosować z laktatorami Philips Avent oraz smoczkami Classic, Classic+ i Natural. 
 
Przeznaczone są dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia.
 
 
AVENT, krem nawilżający do brodawek sutkowych, 15g:
Nawilża i zmiękcza suche lub przewrażliwione brodawki sutkowe podczas karmienia piersią. Łatwo się rozprowadza, nie wymaga usuwania przed karmieniem piersią. Nakładany raz lub dwa razy dziennie podczas ciąży pomoże przygotować skórę do karmienia, a po porodzie pomaga matkom zachować miękką, zdrową skórę. Zawiera olej kokosowy i aloes, naturalne składniki, które pomagają nawilżać skórę i zmiękczać brodawki sutkowe uraz składnik o nazwie Medilan - czystą lanolinę, która wnika w zewnętrzne warstwy skóry, zwiększając jej poziom nawilżenia i nadając jej miękkość.
 
Wskazania: krem do pielęgnacji brodawek sutkowych dla matek karmiących piersią.
 
Sposób użycia: przed użyciem kremu umyj ręce i delikatnie osusz brodawki sutkowe. Rozprowadź niewielką ilość kremu między palami i nanieś na brodawki i okolice. Krem jest całkowicie bezpieczny dla niemowlęcia, dlatego nie ma potrzeby usuwania go przed karmieniem. 
 
Główne składniki aktywne: medilan (czysta lanolina), aloes, olejek kokosowy.
 
Produkt hypoalergiczny, bezzapachowy.
Nie zawiera konserwantów i barwników.
 
 
AVENT, silikonowe osłonki na piersi, standard, SCF156/01, 2 sztuki:
Osłonki na piersi Philips Avent doskonale chronią podrażnione brodawki sutkowe podczas karmienia piersią, umożliwiając dłuższe karmienie. Odpowiednio wyprofilowany kształt i  miękki silikon umożliwiają dziecku przyssanie się do piersi bez utraty kontaktu ze skórą matki i pozwalają mu na stymulację dopływu pokarmu podczas ssania. Są bezzapachowe i bezsmakowe. Nie zawierają BPA.
 
Średnica: 21mm.
 
 
AVENT, wkładki laktacyjne, jednorazowe, na dzień, 12 sztuk:
Jednorazowe wkładki laktacyjne Philips Avent zostały opracowane specjalnie z myślą o zapewnieniu uczucia suchości i komfortu w ciągu dnia. To wyjątkowo cienkie wkładki o wyprofilowanym kształcie, dzięki któremu można je dyskretnie nosić pod ubraniem. Nie zsuwają się dzięki taśmie klejącej, która utrzymuje je w odpowiednim miejscu. Stworzone zostały z udziałem ekspertów w zakresie karmienia piersią. Ich wielowarstwowa konstrukcja zapewnia maksymalną suchość.
 
Zalecane matkom karmiącym w celu ochrony przed kłopotliwym przeciekaniem i plamieniem podczas laktacji, odpowiednie do stosowania w dzień. Przetestowane dermatologicznie.
 
Wymiary: 135 x 135 x 100mm.
 
 
AVENT, wkładki laktacyjne, jednorazowe, na noc, 6 sztuk:
Jednorazowe wkładki laktacyjne Philips Avent zostały opracowane specjalnie z myślą o zapewnieniu uczucia suchości i komfortu podczas snu. Mają szerszy kształt i większą grubość, które poprawiają chłonność. Nie zsuwają się dzięki podwójnej taśmie klejącej, która utrzymuje je w odpowiednim miejscu. Stworzone zostały z udziałem ekspertów w zakresie karmienia piersią. Pakowane są osobno w celu zapewnienia dodatkowej higieny.
 
Zalecane matkom karmiącym w celu ochrony przed kłopotliwym przeciekaniem i plamieniem podczas laktacji, odpowiednie do stosowania w nocy podczas snu. Przetestowane dermatologicznie.
 
Wymiary: 140 x 140 x 100mm
 
 
Zawartość zestawu:
- butelka Natural 125ml z silikonowym smoczkiem 0m+ dla noworodków: 1 sztuka,
- butelka Natural 260ml z silikonowym smoczkiem 1m+ o wolnym wypływie: 1 sztuka,
- pokrywka zamykająca do przechowywania pokarmu: 1 sztuka,
- pojemniki do przechowywania pokarmu 180ml: 10 sztuk,
- pokrywka pojemnika do przechowywania mleka: 10 sztuk,
- nasadka na pojemnik do przechowywania mleka: 2 sztuki,
- część główna laktatora: 1 sztuka,
- podstawa z rurką: 1 sztuka,
- nakładka masująca w standardowym rozmiarze: 1 sztuka,
- osłona podróżna: 1 sztuka,
- jednorazowe wkładki laktacyjne na dzień: 12 sztuk,
- jednorazowe wkładki laktacyjne na noc: 6 sztuk,
- standardowe osłonki piersi: 2 sztuki,
- zaczep do stanika: 1 sztuka,
- krem nawilżający brodawki sutkowe: 15ml,
- płyta DVD z poradnikiem karmienia piersią: 1 sztuka.
 
Produkty Avent wykonane są z bezpiecznych materiałów, niezawierających bisfenolu A.
 
Zestaw zawiera produkty użytku osobistego - podlega zwrotowi tylko w nienaruszonym opakowaniu, bez żadnych śladów użytkowania.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: