Kategorie

AvetPharma Ginkgo Plus Forte, 60 tabletek

Cena jednostkowa: 1,95 zł za 10 tabletek

Cena
11,69 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Suplement diety Ginkgo Plus Forte zawiera ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, który wspiera utrzymanie pamięci i prawidłowych funkcji poznawczych, korzystnie wpływa na układ krążenia. Kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie. Witamina B6 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

1 tabletka codziennie po posiłku.

Składniki

Substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) standaryzowany na 18% ginkoflowonoglikozydów i 4% laktonów terpenowych, pantotenian wapnia - kwas pantotenowy, substancja glazurująca - hydroksylopropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek pirydoksyny - witamina B6 substancja przeciwzbrylająca - talk, substancja wiążąca - sorbitol, emulgator - lecytyny.

1 tabletka zawiera: ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) 110mg (w tym ginkoflawonoglikozydy 19,8mg, laktony terpenowe 4,4mg), kwas pantotenowy 6mg (100%)*, witamina B6 1,4mg (100%)*

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania przez dzieci, kobiety w ciąży i u karmiących piersią. Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe powinny skonsultować się z lekarzem przed stosowaniem suplementu.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu.

Zawartość netto

60 tabletek

Producent

Avet Pharma Sp. z o.o
ul. Fleminga 33B
03-176 Warszawa