Kategorie

Azeta Bio, organiczny płyn do płukania jamy ustnej dla kobiet w ciąży, bez fluoru, 200 ml

Cena jednostkowa: 19,50 zł za 100 mililitrów

Cena
38,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Bezpieczny płyn do płukania ust dla kobiet w ciąży na bazie organicznych składników roślinnych. Zawiera olej z nasion drzewa Neem (Melia Azadirachta Seed Oil, zwany również olejem z miodli indyjskiej), który niszczy drobnoustroje i wpływa korzystnie na zdrowie zębów i jamy ustnej. Pomaga w zwalczaniu bakteryjnej płytki nazębnej, skutecznie dezynfekuje i zapobiega infekcjom stomatologicznym. Na długo odświeża jamę ustną pozostawiając uczucie czystości i delikatny, przyjemny posmak. Ekstrakt z malwy wykazuje właściwości ściągające, przeciwzapalne i odświeżające zapewniając delikatne działanie kojące. Niweluje nadwrażliwość zębów i łagodzi ból dziąseł w ciąży jaki wywołuje m.in. zapalenie dziąsła w ciąży. Obecność kwasów Omega 3, 6 i 9, witaminy A oraz E będących składnikami olejku z INCA INCHI dodatkowo wspomagają pielęgnację bardzo wymagającego organizmu kobiety w ciąży.

Płyn ma bezpieczny dla środowiska skład oraz opakowanie pochodzące z surowców odnawialnych i materiałów z recyclingu. Posiada certyfikat Bio Eco Cosmesi AIAB. To produkt testowany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.

Zastosowanie

Płyn do płukania jamy ustnej dla kobiet w ciąży na dolegliwości, takie jak: gorzki posmak w ustach, nieświeży oddech, niesmak w ustach, krwawienie dziąseł czy opuchnięte dziąsła. Odpowiedni również dla osób, które szukają alternatywy w postaci płynu do płukania bez fluoru i mentolu.

Sposób użycia

Stosować 1-2 razy dziennie po uprzednim umyciu zębów. Płukać usta przez około 30 sekund, a następnie wypluć płyn.