Kategorie
BABY ONO, wkładki do pieluch, 110 sztuk

BABY ONO, wkładki do pieluch, 110 sztuk

7,98 Cena brutto
Cena jednostkowa: 0,07 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: BABY ONO

BABY ONO, wkładki do pieluch, 110 sztuk - opis produktu

Super cienkie wkładki do pieluch stosuje się w połączeniu z tradycyjnymi pieluchami bawełnianymi bądź jednorazowymi wkładkami pieluszkowymi. Polecane są szczególnie dla niemowląt od pierwszego dnia do 3. miesiąca życia. Zwiększają higienę przy zastosowaniu pieluch bawełnianych - zabezpieczają je przed przeciekaniem. Dają poczucie suchej pieluchy, a przy tym tradycyjne pieluchy są o wiele mniej zabrudzone. Suche, miękkie i mocne wkładki nie krępują ruchów dziecka, powodują, iż przez cały czas czuje się komfortowo.

Zastosowanie: dla niemowląt od 1. dnia do 3. miesiąca życia, do stosowania wraz z tradycyjnymi pieluchami bawełnianymi bądź jednorazowymi wkładkami pieluszkowymi.

Sposób użycia: wkładki należy umieścić pośrodku pieluchy przy zakładaniu uważając aby całość przyległa do skóry niemowlęcia. Po użyciu wkładkę wraz z zawartością należy wyrzucić. Wyrzucanie wkładki do toalety może spowodować jej zapchanie.

Skład: włóknina polipropylenowa.

Produkt został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi dyrektywami i normami UE. Ścisła kontrola produkcji zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktu.

Producent:
Babyono,
ul. Kowalewicka 13,
60-002 Poznań.