BALNEUM Baby Basic, olejek kojący do kąpieli, 500ml

57,69 Cena brutto

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: ALMIRALL

BALNEUM Baby Basic, olejek kojący do kąpieli, 500ml - opis produktu

Balneum Baby Basic kojący olejek do kąpiel myje, pielęgnuje i koi wrażliwą, suchą skórę dziecka. Doskonale rozpuszcza się w wodzie, tworząc aksamitną mleczną kąpiel, która dostarcza dziecięcej skórze naturalnych lipidów. Nie wymaga stosowania dodatkowych środków myjących.

Oprócz naturalnego, oczyszczonego oleju sojowego, który jest źródłem cennych kwasów Omega-3 i Omega-6, zawiera również miejscowy środek przeciwświądowy-Laurenth-6,5, dzięki czemu pomaga zwalczać uczucie swędzenia, przynosząc ulgę suchej i podrażnionej skórze. Zapobiega powstawaniu wtórnych stanów zapalnych i ogranicza stosowanie miejscowych kortykosteroidów.

Wskazania: do regularnej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci w każdym wieku.

Sposób użycia: do kąpieli dziecka lub niemowlęcia w wanience (około 25l wody) należy użyć 1/3 nakrętki (5ml). Kąpiel w tradycyjnej wannie (około 150l wody) wymaga dodania 2 nakrętek (30ml) olejku. Olejek należy wlać bezpośrednio do wody. Zalecane ilości olejku najlepiej odmierzać miarką umieszczoną w nakrętce. Należy unikać kontaktu z oczami.

Składniki aktywne: naturalny, oczyszczony olej sojowy, Laurenth-6,5.

83% naturalnych lipidów.
Nie zawiera dodatku parafiny, parabenów i sztucznych barwników.
Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone w testach z udziałem dzieci, u których rozpoznano atopowe zapalenie skóry (AZS).

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: