Kategorie

Balneum Baby Basic, pielegnacyjny olejek do kąpieli, 500 ml

Cena jednostkowa: 10,60 zł za 100 mililitrów

Cena
52,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Kąpiel dziecka to codzienny rytuał, który pozytywnie wpływa na rozwój zmysłów dziecka, relaksuje je i odpręża. Dzięki Pielęgnacyjnemu Olejkowi do Kąpieli Balneum Baby Basic to również czas właściwej pielęgnacji skóry.
 
Kosmetyk zawiera naturalny, oczyszczony olej sojowy, źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6. Te naturalne substancje wnikają w skórę i utrzymują prawidłową strukturę płaszcza wodno-lipidowego skóry. Właściwie ukształtowana bariera lipidowa zapobiega nadmiernej utracie wody i korzystnie wpływa na odporność skóry. Regularne stosowanie olejku sprzyja prawidłowemu, naturalnemu rozwojowi delikatnej skóry dziecka. Olejek doskonale rozpuszcza się w wodzie, tworząc aksamitną mleczną kąpiel która dostarcza dziecięcej skórze naturalnych lipidów. Nie wymaga stosowania dodatkowych środków myjących.

Zastosowanie

Do codziennej pielęgnacji wrażliwej i suchej skóry niemowląt i dzieci, uzupełnianie niedoboru lipidów, wzmacnianie naturalną strukturę płaszcza wodno lipidowego skóry; do stosowania w każdym wieku.

Sposób użycia

Olejek należy wlać bezpośrednio do wody. Zalecane ilości oleju najlepiej odmierzać miarką umieszczoną w nakrętce. Do kąpieli dziecka lub niemowlęcia w wanience (około 25l wody) należy użyć 1/3 nakrętki (5ml). Kąpiel wymaga dodania 2 pełnych nakrętek (30ml) olejku. Należy unikać kontaktu z oczami, zwłaszcza nierozcieńczonego olejku do kąpieli.

Cechy produktu

Wiek
Postać
Rejestracja