Kategorie
BAMBINO, krem ochronny z tlenkiem cynku, od urodzenia, 75ml

BAMBINO, krem ochronny z tlenkiem cynku, od urodzenia, 75ml

6,39 Cena brutto
Cena jednostkowa: 8,52 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: NIVEA

BAMBINO, krem ochronny z tlenkiem cynku, od urodzenia, 75ml - opis produktu

Ochronny krem Bambino to szczególnie delikatny produkt, który został stworzony z myślą o pielęgnacji wrażliwej skóry dzieci i niemowląt. Dzięki zawartości tlenku cynku i witaminy E nie tylko chroni naskórek przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, ale także skutecznie łagodzi podrażnienia.
 
Krem ochronny Bambino to wysokiej jakości produkt, który może być stosowany u dzieci i niemowląt już od pierwszych dni życia. Formuła kosmetyku opiera się wyłącznie na łagodnych i całkowicie bezpiecznych składnikach, które zapobiegają zaczerwienieniom i powstawaniu stanów zapalnych na skórze. Tlenek cynku stanowi dodatkową ochronę przed szkodliwym działaniem wiatru, suchego powietrza.
 
Wskazania: dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia. Codzienna pielęgnacja wrażliwej skóry, zapobieganie zaczerwienieniom, łagodzenie podrażnień oraz negatywnego wpływu środowiska. 
 
Sposób użycia: delikatnie rozprowadzić niewielką ilość kremu po skórze dziecka.
 
Składniki aktywne: tlenek cynku, witamina E,
 
Produkt nie zawiera w swoim składzie jakichkolwiek barwników oraz konserwantów, dzięki czemu może być stosowany nawet u dzieci ze skłonnością do alergii. 
Kosmetyk posiada pozytywną opinię IMiD oraz atest PZH.
 
Do wyczerpania zapasów wydawana będzie stara wersja produktu, wzbogacona o faktor ochronny SPF4.