BANDI Tricho Esthetic, szampon do włosów micelarny, przeciwłupieżowy, 200ml

BANDI Tricho Esthetic, szampon do włosów micelarny, przeciwłupieżowy, 200ml

Cena: 34,99 zł

Cena jednostkowa: 17,50 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: BANDI

BANDI Tricho Esthetic, szampon do włosów micelarny, przeciwłupieżowy, 200ml - opis produktu

Delikatny, micelarny szampon do pielęgnacji skóry głowy i włosów, o właściwościach przeciwłupieżowych. Skutecznie ogranicza ilość suchych łusek widocznych na włosach i ubraniach. Chroni przed rozwojem patogennych bakterii i grzybów. Koi i nawilża. Łagodne właściwości bazy myjącej w połączeniu z delikatnym oczyszczaniem micelarnym, wspomagają niwelowanie problemu łupieżu. Kompleks kondycjonerów domyka łuski włosa nadając im zdrowo wyglądający połysk i gładkość. Nie zawiera siarczanów, które mogą wpływać negatywnie na trwałość i jakość koloru włosów farbowanych. Produkt do częstego stosowania w łagodnym przebiegu łupieżu oraz jako profilaktyka przed nawrotem problemu. 

Wskazania: stosowanie w łagodnym przebiegu łupieżu oraz jako profilaktyka przed nawrotem problemu.

Sposób użycia: rozprowadź preparat na skórze głowy i włosach, wykonaj delikatny masaż, następnie spłucz obficie wodą. Czynność powtórz. W nasilonym przebiegu łupieżu oraz częstych nawrotach problemu, zastosuj dodatkowo raz w tygodniu Tricho-Ekstrakt przeciwłupieżowy.

Główne składniki: delikatne substancje myjące, kondycjoner ochronno-antystatyczny, naturalny acylomleczan, oczyszczające micele, proteiny jedwabiu, prowitamina D3.