Kategorie

Beauty Formulas, paski na nos głęboko oczyszczające z aktywnym węglem, 6 sztuk

Cena jednostkowa: 2,30 zł za 1 sztukę

Cena
13,79 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Oczyszczające paski na nos ze specjalnie opracowaną formułą zawierającą aktywny węgiel przeznaczone są do usuwania zaskórników, zanieczyszczeń i sebum. Paski w prosty sposób oczyszczają i zamykają pory, dzięki czemu skóra staje się zdrowsza. Opracowane specjalnie do stosowania na powierzchni nosa, paski idealnie przywierają do zanieczyszczeń w porach, będących przyczyną zaskórników. Efekt widoczny jest natychmiast po usunięciu paska.

Zawarty w paskach węgiel jest sprawdzonym środkiem w skutecznej walce z zanieczyszczeniami, a olejek z mięty pieprzowej i ekstrakt z oczaru wirginijskiego zapewniają uczucie chłodu i świeżości oraz działają ściągająco i przeciwbakteryjnie.

Zastosowanie

Paski na nos do usuwania zaskórników, zanieczyszczeń i sebum

Sposób użycia

Umyj twarz i dokładnie zwilż wodą nos. Nie przyklejaj paska na suchy nos. Usuń z paska plastikową warstwę ochronną, następnie przyklej pasek gładką stroną na wilgotny nos i dociśnij aby zapewnić dobry kontakt ze skórą. Pozostaw pasek na około 10-15 minut aż do wyschnięcia. Wysychający pasek sztywnieje. Po wyschnięciu powoli zdzieraj go zaczynając od brzegów nosa i pociągając w kierunku jego środka. Pasek należy użyć bezpośrednio po otwarciu. Stosować nie częściej niż 3 razy w tygodniu.

Dodatkowe informacje

Nie stosować w miejscu, gdzie znajdują się krosty, wypryski, stan zapalny skóry, poparzenia słoneczne lub skóra jest nadmiernie wysuszona.
Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na plastry, bandaże lub złuszczająca maseczkę.

Produkt hypoalergiczny.
Testowany dermatologicznie.