Belcura, emulsja w sprayu do ciała, 125ml

Belcura, emulsja w sprayu do ciała, 125ml

Cena: 46,49 zł

Cena jednostkowa: 37,19 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: BELUPO

Belcura, emulsja w sprayu do ciała, 125ml - opis produktu

Belcura emulsja w aerozolu zawiera najwyższej czystości mikronizowane srebro MicroSilver BG o porowatej strukturze molekuralnej, które wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne. Wspomaga naturalny proces gojenia, uspokaja podrażnioną skórę, łagodzi świąd i zaczerwienienie. Wzmacnia inormalizuje naturalną flore bakteryją skóry. Doskonale sprawdza się w pielęgnacji szeregu chorób zapalnych skóry, zwłaszcza AZS, podrażnień po zabiegach medycyny estetycznej oraz do codziennej pielęgnacji bardzo suchej skóry.
 
Hydrofobowe i hydrofilowe emolienty regenerują barierę naskórkową i ograniczają jej przepuszczalność. Ceramidy III są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania bariery lipidowej odpowiedzialnej za zdolność utrzymywania wody w skórze. Zapobiegają utracie wody poprzez naskórek, przyspieszają regenerację i zwiększają odporność skóry na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Kwas mlekowy L(+) stymuluje produkcję ceramidów w skórze, dzięki temu wpływa na uszczelnianie bariery lipidowej naskórka, sprzyja lepszemu nawilżeniu skóry, która staje się bardziej elastyczna i miękka.
 
Wskazania: choroby zapalne skóry, AZS, podrażnienia po zabiegach medycyny estetycznej.
 
Sposób użycia: stosować 1-2 razy dziennie na miejsca wymagające pielęgnacji w okresie nasilonej suchość, podrażnienia, zaczerwienienia i swędzenia skóry. Po wstrząśnięciu spryskać skórę z odległości około 15 cm, a następnie delikatnie rozprowadzić preparat do całkowitego wchłonięcia.
 
Główne składniki: hydrofobowe i hydrofilowe emolienty, ceramidy III, kwas mlekowy L(+).