BELEVER, sól z Morza Martwego, 480g

5,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 1,25 zł za 100 g

Rodzaj: Środek spożywczy

Producent: BELEVER

BELEVER, sól z Morza Martwego, 480g - opis produktu

Morze Martwe uważane jest za najstarsze i najbogatsze uzdrowisko naturalne na świecie. Od tysięcy lat jest źródłem zdrowia, piękna, młodości i dobrego samopoczucia. Zawiera bogate źródło mikro i makroelementów - związki mineralne niezbędne do życia. Obfita w oligominerały i biopierwiastki pochodzenia organicznego, zachowane dzięki tradycyjnej metodzie wydobywania. Powstała w efekcie odparowania słonych wód i krystalizacji. 
Sól z Morza Martwego ma działanie alkalizujące dla naszych tkanek, idealnie oczyszcza organizm z toksyn i resztek przemiany materii, znacznie poprawia wygląd i kondycję skóry, wspomaga leczenie wielu schorzeń, dodatkowo wpływa na poprawę krążenia, działa relaksująco, uspokaja. 
 
Zastosowanie: jako produkt spożywczy dla ludzi. Doskonała w codziennej kuchni, jako przyprawa wzbogacająca smak potraw. Znajduje również zastosowanie kosmetyczne i upiększające (kąpiele oczyszczające, relaksacyjne, odmładzające i odtruwające, peelingi, toniki, maseczki, okłady, inhalacje, przepłukiwanie oczu, gardła, zatok).
 
Składniki: 100% naturalna sól z Morza Martwego.
 
Ważne wskazówki: 
Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
Produkt w 100% naturalny. 
Nie zawiera barwników, środków zapachowych, konserwantów, antyzbrylaczy, niewybielany, nierafinowany. 
Produkt naturalny nieprzetworzony, ważny bezterminowo. 
 
Masa netto: 480g
 
Dystrybutor: 
Techno-Inwest Sp. z o.o.,
ul. Olsztyńska 1,
87-300 Karbowo.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: