Kategorie

Bengay (150 mg + 100 mg)/ g, maść przeciwbólowa, 50 g

Cena
17,09 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 2 dni robocze

Wskazania

Łagodzenie bólów i sztywności mięśni oraz stawów spowodowanych przeciążeniem, urazem lub stanem zapalnym, bólów odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. 

Skład

1g maści zawiera: substancje czynne: salicylan metylu 150mg i mentol 100mg oraz substancje pomocnicze: stearynowy kwas, glicerolu monostearynian, lanolina bezwodna, polisorbat 85, sorbitolu tristearynian, trietyloamina, woda oczyszczona.

Działanie

Przeciwbólowe.

Dawkowanie

Maść nałożyć na chore miejsce i wcierać delikatnie masując do całkowitego wchłonięcia. Maść wchłania się przez skórę. Wcieranie powtarzać co kilka godzin (3 do 4 razy na dobę). Stosowanie leku bez zalecenia lekarza nie powinno przekraczać 10 dni. 

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, nie stosować na podrażnioną skórę i otwarte rany, nie stosować u dzieci ponizej 12 lat, ciąża, laktacja.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Działanie
Rejestracja
Lek