Kategorie

Bentley Organic, spray dezynfekujący do zabawek, 500 ml

Cena jednostkowa: 6,18 zł za 100 mililitrów

Cena
30,89 zł

Opis produktu

Certyfikowany spray dezynfekujący do zabawek . Można nim przemywać poręcze w łóżeczku, blaty stolików do karmienia czy plastikowe śliniaczki, maty do przewijania i nocniki, kosze na śmieci i oczywiście zabawki, zarówno plastikowe, jak i drewniane, czy nawet pluszaki, których nie da się wyprać w pralce. To unikalny i innowacyjny, naturalny produkt, który zabija 99,9% szkodliwych bakterii. Większość składników wykorzystywanych do produkcji pochodzi  z kontrolowanych upraw organicznych.Firma posiadająca dwa najważniejsze brytyjskie certyfikaty - Soil Association i ISO 14001 Environmental Standard.

Zastosowanie

Mycie zabawek i wszystkich powierzchni wokół dziecka.

Sposób użycia

Produkt nie pozostawia osadu, pozwalając dziecku bezpiecznie bawić się bezpośrednio po jego użyciu, bez konieczności przemywania wodą.

Składniki

Woda, alkohol denaturowany, glukozyd decylu, laurylobetaina, ekstrakt z liści aloesu, kwas mlekowy, gliceryna, wyciąg z pomarańczy bergamota, wyciąg z owocu grejpfruta, olejek z owocu pomarańczy, wyciąg z owocu mandarynki, kwas askorbinowy, kwas cytrynowy, olejek ze skórki cytryny.

Cechy produktu

Wiek
Postać
Cecha specjalna
BIO