Kategorie

Bepanthen Baby Woda morska, spray do nosa, 20 ml

Cena jednostkowa: 85,45 zł za 100 mililitrów

Cena
17,09 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Bepanthen Baby Woda Morska w sprayu zapewnia optymalny poziom nawilżenia śluzówki, oczyszcza kanały nosowe oraz stanowi uzupełnienie przy leczeniu przeziębień i kataru siennego. Unikalne połączenie dwóch składników – izotonicznego roztworu soli morskiej i dekspantenolu – łagodnie pielęgnuje podrażnioną śluzówkę nosa, wzmacniając jej naturalne funkcje obronne. Dzięki swoim właściwościom higroskopijnym dekspantenol chroni śluzówkę przed utratą wilgoci i zapewnia idealne warunki do naturalnej regeneracji błony śluzowej nosa. Produkt nie zawiera konserwantów ani gazów nośnych i jest odpowiedni dla niemowląt od 1. dnia życia i małych dzieci. Zabezpiecza on również błonę śluzową nosa przed niekorzystnym oddziaływaniem dymu, kurzu lub suchego powietrza w centralnie ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach

Zastosowanie

Leczenie uzupełniające kataru siennego i przeziębień.

Sposób użycia

Dzieci poniżej 2 roku życia i niemowlęta: stosować kilka razy dziennie, po jednym rozpyleniu do każdego otworu nosowego. Dzieci powyżej 2 roku życia i dorośli: stosować kilka razy dziennie, po 1-2 rozpylenia do każdego otworu nosowego. 

Składniki

Izotoniczny roztwór soli morskiej z dekspantenolem, substancje pomocnicze: wodorofosforan potasu i wodorofosforan dipotasu.  

Ważne wskazówki

Podczas stosowania produktu nie jest konieczne zachowanie żadnych szczególnych środków odtrożności. W przypadku przebytych urazów nosa lub operacji w jego rejonie produkt należy stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem.
 

Producent

FORMEDS Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 184,
60-166 Poznań.

Cechy produktu

Wiek
Postać