Bepanthen Derm Krem, nawilżający, od urodzenia, 100g

Bepanthen Derm Krem, nawilżający, od urodzenia, 100g

Cena: 44,99 zł

Cena jednostkowa: 44,99 zł za 100 g
Zamówienia złożone do 14:00 wyślemy jeszcze dziś!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: BAYER
Grupa: Bepanthen

Bepanthen Derm Krem, nawilżający, od urodzenia, 100g - opis produktu

Bepanthen Derm Krem to emolient o podwójnym działaniu, zapewniający optymalne nawilżenie skóry z zewnątrz, oraz pobudzający naturalne mechanizmy nawadniania skóry i regeneracji od wewnątrz. Bepanthen Derm Krem ma postać emulsji typu olej w wodzie, zawierającej 10% lipidów. Specjalnie opracowana, lekka konsystencja preparatu sprawia, że szybko się wchłania. Wykazuje działanie nawilżające i łagodzące, a także zmniejsza uczucie dyskomfortu i ściągnięcia skóry, które może być związane z jej nadmiernym wysuszeniem.
 
Zawiera prowitaminę B5 (pantenol). Jest ona prekursorem koenzymu A, niezbędnego do prawidłowych przemian komórkowych i odbudowy naskórka. Koenzym A jest również prekursorem syntezy wielu lipidów w organizmie, w tym naturalnych lipidów skóry, wchodzących w skład bariery naskórkowej. Dodatkowo, dzięki swoim właściwościom higroskopijnym, prowitamina B5 wiąże wodę i zatrzymuje ją w skórze, zapewniając odpowiednie nawilżenie. Odgrywa zatem bardzo istotną rolę w naturalnym procesie odnowy i regeneracji skóry, a także w stabilizacji jej naturalnej bariery.
 
Wskazania: do codziennego stosowania na suchą, skłonną do podrażnień skórę. Może być używany na skórę poddaną, np. zabiegom estetycznym, ekspozycji na słońce, bądź ochronnie przed zetknięciem z detergentami lub substancjami drażniącymi; produkt odpowiedni do stosowania od pierwszych dni życia.
 
Sposób użycia: wyciśnij z tubki niewielką ilość kremu i nanieś na skórę. Delikatnie wmasuj krem w skórę do całkowitego wchłonięcia. Stosuj raz lub kilka razy dziennie, w zależności od potrzeb.
 
Składniki aktywne: pantenol.
 
Produkt nie zawiera substancji zapachowych ani barwników.