Bepanthen Sensiderm, krem, od urodzenia, 50g

33,40 Cena brutto

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: BAYER

Grupa: Bepanthen

Bepanthen Sensiderm, krem, od urodzenia, 50g - opis produktu

Bepanthen Sensiderm Krem jest przeznaczony do łagodzenia świądu i zaczerwienienia powodowanych przez podrażnienia niezranionej skóry u dzieci dorosłych. Tego typu podrażnienia występują w przebiegu takich stanów jak suchośc skóry, atopowe zapalenie skóry, wyprysk, reakcje alergiczne.
 
Zastosowanie: łagodzenie świądu i zaczerwienienia skóry.
 
Sposób użycia: krem należy nakładać na nieuszkodzoną skórę. Można nakładać na skórę z częstością odpowiednią do potrzeb.
 
Składniki: woda, triglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego, gliceryna, glikol pentylenowy, oliwa z oliwek, pantenol, alkohol cetearylowy, masło shea, cytrynian stearynianu glicerylu, olejek z nasion Limnanthes alba, glikol butylenowy, uwodorniona lecytyna, ceramid 3, sól sodowa PCA, skwalen, glicyryzynian stearylu, karbomer, karbomer sodowy, guma ksantanowa, kwas hydroksyfenylopropamidobenzoesowy.
 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku stwierdzonych uczuleń na jakikolwiek ze składników. Gdy rozwinie się reakcja alergiczna, należy zaprzestać stosowania produktu. Nie stosować na zranioną skórę.
 
Ważne wskazówki: 
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Przetestowany klinicznie.
 
Producent:
Bayer Sp. z o.o. 
Al.Jerozolimskie 158, 
02-326 Warszawa.

 

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: