Berimal 3 x 30 kapsułek

Berimal 3 x 30 kapsułek

Cena: 77,97 zł

Cena jednostkowa: 8,66 zł za 10 kapsułek

Wysyłamy w 1 dzień roboczy!

Dostępny
Rodzaj: Suplement diety
Producent: USP

Berimal 3 x 30 kapsułek - opis produktu

Berimal to suplement diety zawierający składnik aktywny ActiBPF, czyli standaryzowaną kompozycję polifenoli z bergamoty Citrus bergamia Risso oraz standaryzowany na wysoką zawartość allicyny ekstrakt z czosnku pospolitego Allium sativum. Czosnek dba o utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu we krwi, reguluje poziom glukozy we krwi, działa antyoksydacyjnie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii kapsułek DRcaps zawartość kapsułki dostarczana jest prosto do miejsca absorpcji i możliwa jest lepsza tolerancja preparatu.


Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne produktu.


Zalecane spożycie

1-2 kapsułki dziennie przed posiłkiem. Kapsułkę należy połknąć i popić wodą. Nie zaleca się wysypywania kapsułki do jedzenia.


Składniki

ActiBPF - sproszkowany sok z owoców bergamoty (Citrus bergamia Risso) standaryzowany na zawartość 32% BPF (ang. Bergamot derived Polyphenolic Fraction); ekstrakt z czosnku (Allium sativum) standaryzowany na zawartość 10 000 ppm allicyny, otoczka kapsułki roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza; substancja żelująca: guma gellan; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza.

1 kapsułka zawiera: ActiBPF (sproszkowany sok z owoców bergamoty standardyzowany ns 32% polifenoli) 250mg, ekstrakt z czosnku 200mg, w tym allicyna 2mg.
2 kapsułki zawierają: ActiBPF (sproszkowany sok z owoców bergamoty standardyzowany ns 32% polifenoli) 500mg, ekstrakt z czosnku 400mg, w tym allicyna 4mg.


Ostrzeżenia

Osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe lub hipolipemizujące oraz po zabiegach operacyjnych stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Preparat nie może być stosowany przez osoby o obniżonym ciśnieniu krwi, cierpiące na ostry nieżyt żołądka i jelit oraz ciężkie schorzenia wątroby. Nie zaleca się stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.


Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Berimal nie zawiera cukru, laktozy, alergenów i konserwantów.
Jest wolny od GMO i jest odpowiedni dla wegetarian.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu.


Producent

USP Zdrowie Sp. z o.o.,
ul. Poleczki 35,
02-822 Warszawa.