Biała Perła Jutro Impreza, zestaw do ekspresowego wybielania zębów

Biała Perła Jutro Impreza, zestaw do ekspresowego wybielania zębów

Kategorie

Biała Perła Jutro Impreza, zestaw do ekspresowego wybielania zębów

Cena jednostkowa: 27,99 zł za 1 zestaw

Cena
27,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Biała Perła Jutro Impreza to zestaw do ekspresowego wybielania zębów składający się z pędzelka z żelem wybielającym oraz pasty do zębów. Jednofazowa, nowoczesna formuła żelu likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie przywracając naturalną biel zębów. Produkt przeznaczony jest do błyskawicznego i intensywnego wybielania zębów przy użyciu praktycznego pędzelka. Trwająca od 2 do 4 dni kuracja wybielająca żelem Biała Perła usuwa organiczne przebarwienia z powierzchni zębów dzięki metodzie utleniającej, która jest bezpieczna dla szkliwa. Działa łagodnie na zęby i nie podrażnia dziąseł.

Zestaw do wybielania w domu: Jutro impreza można stosować 1 do 3 razy dziennie, przez okres 2-4 dni. Formuła żelu wybielającego oparta jest na kwasie ftalimidoperoksykapronowym - substancji czynnej, która pomaga usunąć przebarwienia szkliwa zębów. Wybielająca kuracja Biała Perła Jutro Impreza zapewni efekt wybielania do 3 odcieni.

Zastosowanie

Ekspresowe wybielanie zębów przy użyciu praktycznego pędzelka, kuracja 2-4-dniowa.

Sposób użycia

 • Używaj 2-3 razy dziennie przez 3 minuty, aby osiągnąć najlepsze rezultaty stosuj przez 2-4 dni.
 • Po zakończonej aplikacji za pomocą pędzelka nie jedz i nie pij przez 30 minut.
 • Po wykorzystaniu żelu zawartego w opakowaniu, kolejna kuracja wybielająca produktem Jutro Impreza! może się odbyć nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy.
 • Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 14 roku życia, kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób z problemami dziąseł (krwawienie, zapalenie dziąseł) lub uczulonych na którykolwiek z wymienionych składników.

Składniki (INCI)

Pasta wybielająca:
Sorbitol, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Citrate, Sodium Lauryl Sulfate, Phthalimidoperoxycaproic acid, Cellulose Gum, Mentha Piperita Oil (olejek z mięty pieprzowej), Potassium Nitrate, Menthol (mentol), Sodium Saccharin, Citrus Limon Peel Oil (olejek ze skórki cytryny), Sodium Fluoride, Xanthan Gum, Glucose Oxidase, Eugenia Caryophyllus Flower Oil (olejek goździkowy), Propylene Glycol, Methylparaben, Eugenol, Limonene.

 

Żel wybielający:
Sorbitol, Aqua, Silica, Phthalimidoperoxycaproic Acid, Cellulose Gum, Propylene Glycol, Parfum, Xanthan Gum, Methylparaben.

Dodatkowe informacje

Zawartość fluoru w paście do zębów wynosi 1300 ppm F.

Zestaw zawiera:

 • 1 x pędzelek z żelem wybielającym 8 ml,
 • 1 x wybielająca pasta do zębów 30 ml,
 • 1 x otwieracz do ust,
 • 1 x instrukcja użytkownika.

Cechy produktu

Postać
Typ produktu
 • Apteka Gemini

  www.aptekagemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego