Kategorie

Biała Perła, pasta do zębów dla pijących kawę i herbatę, 75 ml

Cena jednostkowa: 23,99 zł za 100 mililitrów

Cena
17,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Pasta do zębów Biała Perła to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących wybielić zęby i zwalczyć nieestetyczne przebarwienia powstałe na skutek picia kawy i herbaty. Pasta ma konsystencję żółtawego żelu o przyjemnym cytrynowym smaku. Działa bakteriostatycznie i po umyciu zębów pozostawia długie uczucie świeżości. Specjalnie opracowana receptura zawiera enzym i ekstrakt z cytryny, który sprzyja usuwaniu przebarwień ze szkliwa powstałych w wyniku picia kawy, herbaty, a także soków i czerwonego wina. Codzienne stosowanie pasty pomaga wybielić zęby, przeciwdziała powstawaniu próchnicy i demineralizacji szkliwa. Pasta zapewnia długotrwałe odświeżenie jamy ustnej. Długotrwale i regularnie stosowana pomaga w pozbyciu się przebarwień organicznych, np. po kawie i herbacie, pozostawia szkliwo w dobrej kondycji.

Zastosowanie

Pasta zalecana w codziennej pielęgnacji zębów, polecana szczególnie osobom pijącym kawę i herbatę, które mają przebarwienia i nie są zadowolone z odcienia bieli swoich zębów.

Sposób użycia

Pastę do zębów Biała Perła używa się tak samo, jak standardowej pasty. Dla prawidłowego dbania o higienę jamy ustnej i poprawę stanu uzębienia, pastę należy używać regularnie przez dłuższy czas, a szczotkowanie powtarzać 2-3 razy dziennie. 

Cechy produktu

Postać
Działanie
Problem
Rejestracja