Kategorie

Biały Jeleń Hipoalergiczny, krem-żel do opuchniętych nóg i stóp, 100 ml

Cena jednostkowa: 13,39 zł za 100 mililitrów

Cena
13,39 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Hipoalergiczny krem-żel do opuchniętych nóg i stóp Biały Jeleń zapewnia uczucie lekkości i świeżości. Nie zawiera tradycyjnego mentolu, lecz składniki czynne wyłącznie pochodzenia roślinnego. W swoim składzie zawiera substancje pielęgnujące takie jak: ekstrakt z liści winorośli właściwej i ekstrakt z kory sosny, które zmniejszają kruchość i przepuszczalność naczyń włosowatych, pobudzają mikrokrążenie, dzięki czemu dają uczucie lekkości nóg, ekstrakt z korzenia ruszczyka kolczastego, ważny w leczeniu zaburzeń krążenia żylnego, który obkurcza naczynia krwionośne, ekstrakt z liści oczaru wirginijskiego, który działa przeciwzapalnie i ściągająco, ekstrakt z imbiru cytwarowego, poprawiający wygląd nóg, działający przeciwstarzeniowo, kompleks M-PCA, który chłodzi, nawilża, odświeża, zmniejsza zaczerwienienia skóry oraz ekstrakt z kasztanowca, likwidujący obrzęki, poprawiający krążenie, działający przeciwzapalnie, zapobiegający pękaniu naczyń krwionośnych i tworzeniu się pajączków.  
 

Sposób użycia

Stosować zewnętrznie kilka razy dziennie na opuchnięte i zmęczone nogi oraz stopy. Wmasować krem-żel w skórę, pozostawić do wchłonięcia. Po użyciu należy umyć ręce, nie stosować na twarz, w okolicach błon śluzowych oraz na uszkodzoną skórę.
 

Dodatkowe informacje


Produkt nie zawiera: alergenów, parabenów, silikonów i barwników. Przebadany dermatologicznie wśród osób o skórze wrażliwej z dodatnim wywiadem w kierunku atopii.

Cechy produktu