BIELENDA Comfort+, krem-opatrunek na pękające i zrogowaciałe pięty, 100ml

BIELENDA Comfort+, krem-opatrunek na pękające i zrogowaciałe pięty, 100ml

9,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 9,99 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: BIELENDA

BIELENDA Comfort+, krem-opatrunek na pękające i zrogowaciałe pięty, 100ml - opis produktu

Skuteczny krem o treściwej i bogatej w natłuszczające i zmiękczające składniki aktywne formule, przeznaczony do pielęgnacji pękających i zrogowaciałych pięt. Idealnie dba o skórę pięt skłonną do pękania z powodu nadmiernej suchości naskórka, niewłaściwej diety, noszenia złego obuwia czy codziennych zaniedbań higienicznych. Pęknięcia sprzyjają wnikaniu do organizmu zanieczyszczeń, wirusów i bakterii. Aby temu zapobiec należy właściwie dbać o stopy i chronić skórę przed pękaniem.
 
Zawartość w kremie wysokiego 10% stężenia gliceryny oraz wspierających ją: lanoliny, d-panthenolu oraz składnika antybakteryjnego, daje efekt otulającej pietę „niewidzialnej ochronnej skarpetki”, która działa jak opatrunek. Receptura kremu nastawiona jest na wiązanie i zatrzymywanie wody w naskórku, dając odczucie ochrony i komfortu.
 
Krem widocznie poprawia kondycję skóry, koi i łagodzi podrażnienia. Z każdą aplikacją skóra odzyskuje gładkość, zostaje głęboko zregenerowana i odnowiona. Krem szybko się wchłania i nie klei się.
 
Wskazania: pękające i zrogowaciałe pięty.
 
Sposób użycia: krem systematycznie wmasowywać w skórę dłoni. Produkt do całorocznego codziennego stosowania.
 
Składniki aktywne: gliceryna, lanolina, d-panthenol oraz składnik antybakteryjny.