BIELENDA Professional Formula, maseczka głęboko oczyszczająca, peel-off, 2x5g

BIELENDA Professional Formula, maseczka głęboko oczyszczająca, peel-off, 2x5g

4,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 49,90 zł za 100 g

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: BIELENDA

BIELENDA Professional Formula, maseczka głęboko oczyszczająca, peel-off, 2x5g - opis produktu

Innowacyjna, niezwykle skuteczna maseczka oczyszczająca PEEL-OFF do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej, również wrażliwej to profesjonalny  preparat oparty na formule stosowanej w gabinetach kosmetycznych. Ten nowatorski kosmetyk do zadań specjalnych w szybki i wygodny  sposób pozwala osiągnąć efekty porównywalne z zabiegiem resurfacingu i może stanowić alternatywę dla wizyt w salonach piękności. Żelowa konsystencja maseczki szybko wysycha na skórze tworząc hydroplastyczną warstwę idealnie dopasowującą się do kształtu twarzy. Dzięki działaniu PEEL-OFF skóra zostaje profesjonalnie i głęboko oczyszczona, a pory mniej widoczne. Maseczka wchłania nadmiar sebum i usuwa martwe komórki naskórka; w rezultacie odnawia, odżywia i wygładza skórę, poprawia jej kondycję i nawilżenie. Funkcja SEBU CONTROL, EKSTRAKT Z ANANASA oraz technologia PEEL-OFF pozwalają na osiągnięcie spektakularnego rezultatu, już po jednym zastosowaniu. W rezultacie cera jest oczyszczona, świeża, gładka i pełna blasku, pory są mniej widoczne.

Wskazania: pielęgnacja twarzy z cerą mieszaną, tłustą, trądzikową, także dla osób z cerą wrażliwą; dla osób w każdym wieku.

Sposób użycia: 2 razy w tygodniu maseczkę nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy. Omijać okolice oczu i ust. Pozostawić na 15 minut lub do całkowitego wyschnięcia. Ściągnąć w jednym kawałku. Pozostałość zmyć ciepłą wodą.

Główne składniki: ekstrakt z ananasa.

Produkt testowany dermatologicznie.