Kategorie

Bingospa, algi na cellulit i rozstępy do masażu i okładów, 250 g

Cena jednostkowa: 12,80 zł za 100 gram

Cena
31,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Algi na cellulit i rozstępy do masażu i okładów to kompleksowy program do poprawy wyglądu i kondycji skóry wykorzystujący drenujące i wzmacniające właściwości alg morskich oraz kompleksu antycellulitowego z jeżówki, centelli i kolagenu.

Zawarte w algach sole mineralne, z których najważniejszą jest jod, wzmagają metabolizm i wzrost wymiany osmotycznej, co powoduje eliminację nadmiaru wody z tkanek oraz redukcję złogów tłuszczowych. Składniki organiczne kwas alginowy, fukoidyna i laminaryna zwiększają elastyczność skóry i działają przeciwzapalnie. Kolagen dzięki swoim własnościom NMF naturalnego czynnika nawilżającego wpływa na utrzymanie właściwego stopnia wilgotności skóry i sprężystości. Kolagen jest istotnym elementem profilaktyki i terapii przeciw rozstępom, których główną przyczyną jest rozerwanie włókien kolagenowych. Jeżówka zawiera echinakozyd, wspomaga pielęgnację skóry pomarszczonej oraz z rozstępami. Olejek pomarańczowy ma właściwości dezynfekujące, antyseptyczne, bakteriobójcze, rozkurczające, antystresowe, obniża ciśnienie, wybiela i nawilża.

Zastosowanie

Do okładów i masażu cellulitu i rozstępów.

Sposób użycia

Okłady- na umytą i suchą skórę nałożyć kolistymi ruchami algi BingoSpa w miejscach występowania cellulitu lub rozstępów. Szczelnie owinąć ciało folią (profesjonalną lub spożywczą), pozostawić na ok. 30 min. W celu zwiększenia efektów działania substancji aktywnych można dodatkowo owinąć ciało kocem. Zdjąć folię, pozostały na skórze preparat zmyć wodą, ciało delikatnie osuszyć. Zabiegi wykonywać co 2-3 dni przez okres 6 tygodni.

Do masażu- wmasowywać preparat w miejsca występowania cellulitu lub rozstępów przez 5-10 min.

Cechy produktu