Kategorie

Bingospa, borowina do stóp, 135 g

Cena jednostkowa: 8,36 zł za 100 gram

Cena
11,29 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Borowina BingoSpa (1000mg w 100g) to wyselekcjonowana odmiana torfu leczniczego, standaryzowana esencja o stabilnej aktywności biologicznej, której właściwości determinuje zawartość substancji organicznych i nieorganicznych. 
 
Związki zawarte w preparacie działają przeciwzapalnie, regenerująco, antyoksydacyjnie, przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. Wpływają stymulująco na przemianę materii, dotleniają tkanki. Borowiny to także bogactwo substancji czynnych biologicznie jak enzymy, antybiotyki oraz niewielkie ilości substancji typu hormonalnego. Borowiny BingoSpa bogate są w sole minerale, które są niezbędne naszemu organizmowi do prawidłowej pracy. Dzięki właściwym ilościom soli mineralnych poprawnie funkcjonują wszystkie układy wewnętrzne naszego ciała, skóra jest dobrze odżywiona i nawilżona, włosy i paznokcie są mocne. 

Zastosowanie

Zalecana przy uczuciu zimnych stóp, działa przeciwbólowo, przeciwobrzękowo.

Sposób użycia

Wmasować palcami (ważne, aby borowina wchłonęła się w skórę stóp, a nie w skórę dłoni) borowinę BINGOSPA w stopy, aż do osiągnięcia uczucia rozgrzania, stosować 2 razy dziennie.