Kategorie

Bingospa, maska do twarzy z ekstraktem z drożdży piwnych, 150 g

Cena jednostkowa: 5,66 zł za 100 gram

Cena
8,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Drożdżowa maska do twarzy zmniejsza widoczność porów, oczyszcza i ujędrnia skórę. Jej stosowanie powoduje zrównoważenie wydzielania sebum oraz wilgotności skóry. Zawiera kolagen oraz ekstrakt z drożdży piwnych, które dzięki zawartości fosfolipidów, witamin z grupy B, witaminy D oraz siarki wpływają na metabolizm komórkowy, wykazują właściwości detoksykujące i regeneracyjne. Hamują czynność gruczołów łojowych, ograniczają tworzenie się zaskórników, działają oczyszczająco i ściągająco. Wśród substancji aktywnych drożdży znajdują się również: witaminy, głównie z grupy B: tiamina (B1), ryboflawina (B2), kwas pantotenowy (B5) i pirydoksyna (B6), proteiny, głównie te o niskiej masie cząsteczkowej, peptydy i wolne aminokwasy, oligoelementy, enzymy i taniny.

Zastosowanie

Maseczka do pielęgnacji skóry z rozszerzonymi porami i skłonnością do przetłuszczania się.

Sposób użycia

Nanieść maseczkę BingoSpa na oczyszczoną skórę twarzy, omijając okolice oczu. Pozostawić na ok. 15 minut, po czym zmyć letnią wodą. Dla uzyskania najlepszych efektów stosować 2-3 razy w tygodniu.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Nastąpiła zmiana szaty graficznej produktu. Do wyczerpania zapasów, wydawane będą opakowania w starej szacie graficznej.