Kategorie

Bio-D Nappy Fresh, dodatek do proszku do prania pieluch, 500 g

Cena jednostkowa: 3,60 zł za 100 gram

Cena
17,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Dodatek do proszku idealnie nadaje się do prania pieluch i podpasek wielorazowych. Nappy Fresh nie zawiera fosforanów, substancji petrochemicznych, syntetycznych substancji zapachowych ani konserwantów. Nappy Fresh nie powoduje zatłuszczenia włókien, gdyż nie ma w swoim składzie mydła ani olejów pochodzenia roślinnego, czyli głównej przyczyny obniżenia chłonności pieluszek i podpasek wielorazowych. Produkt jest niebiologiczny, opakowanie nadaje się do całkowitego recyklingu.

Zastosowanie

Dodatek do proszku do prania. Zalecany do prania, odplamiania i sanitaryzacji pieluch i ubranek niemowlęcych.

Sposób użycia

Pranie w pralkach automatycznych: 1 łyżka jako dodatek do zwykłej ilości detergentu; pranie ręczne: 1 łyżka Nappy Fresh na każde 5 litrów wody jako dodatek do zwykłej ilości detergentu; namaczanie: do plastikowego wiaderka należy dodać 1 łyżkę Nappy Fresh na każde 5 litrów letniej wody i dokładnie rozpuść. Namaczać należy na noc lub na co najmniej dwie godziny. Następnie namaczane ubrania lub pieluszki należy wypłukać w zimnej wodzie. Dla najlepszego efektu należy codziennie sporządzać świeży roztwór.

Składniki

Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate, Organic Sequestering Agents, Anionic Surfactant, Polycarboxilates, T.A.E.D Activator.

Cechy produktu

Wiek
Postać