Kategorie

Bio-D, skoncentrowany płyn do prania, niebiologiczny, 1 L

Cena jednostkowa: 3,15 zł za 100 mililitrów

Cena
31,49 zł

Produkt dostępny

Opis produktu

Płyn do prania Bio-D nie zawiera substancji petrochemicznych, fosforanów, środków konserwujących, wybielaczy optycznych, enzymów lub syntetycznych substancji zapachowych. Zapach pochodzi z olejków eterycznych. Hipoalergiczny, odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze. Bezpieczny dla szamb i dołów procesowych, łatwo biodegradowalny. Nadaje się do prania cienkich i delikatnych tkanin takich jak jedwab, kaszmir i wełna. Nie zawiera enzymów- jest niebiologiczny, dzięki temu jest odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze oraz dla osób ze skłonnością do alergii, może być używany także do prania ubrań dziecięcych i niemowlęcych. Płyn przeznaczony do prania w pralkach automatycznych oraz do prania ręcznego, do prania w ciepłej i zimnej wodzie.

Zastosowanie

Płyn do prania przeznaczony jest do użytkowania w pralkach automatycznych oraz do prania ręcznego w ciepłej i zimnej wodzie.

Sposób użycia

  • Zależnie od twardości wody oraz stopnia zabrudzenia ubrań, na jeden cykl prania należy wlać:
    • miękka woda: normalne zabrudzenia: 40 ml, mocne zabrudzenia: 50 ml, pranie ręczne: 30 ml;
    • normalna woda: normalne zabrudzenia: 50 ml, mocne zabrudzenia: 60 ml, pranie ręczne: 30 ml, twarda woda: normalne zabrudzenia: 60 ml, mocne zabrudzenia: 80 ml, pranie ręczne: 40 ml.

Składniki

Niejonowy środek powierzchniowo czynny, anionowy środek powierzchniowo czynny <5%, amfoteryczny środek powierzchniowo czynny.

Dodatkowe informacje

  • Produkt nietestowany na zwierzętach.
  • Odpowiedni dla wegan.
  • Logo Allergy UK oznacza, że produkt został przetestowany zgodnie z protokołem opracowanym przez zespół międzynarodowych alergologów i naukowców.
  • Płyn jest przyjazny dla osób dotkniętych alergią.

Zawartość opakowania

1000 ml