Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze
Kategorie

BioCardine Omega-3, 60 kapsułek

Cena jednostkowa: 6,50 zł za 10 kapsułek

Cena
38,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

BioCardine Omega-3 to wsoko rafinowany i koncentrowany olej z mięśni sardynek, sardeli i makreli, które dla osiągnięcia najwyższej jakości i czystości poławiana są na czystym Oceanie Spokojnym. Jest on istotnym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych EPA i DHA omega-3, substancji budulcowych układów krążenia i nerwowego, oraz systemu przeciwzapalnego organizmu człowieka. 

Zastosowanie

Do postępowania dietetycznego w zaburzeniach fizjologicznej budowy i działania mózgu, układu nerwowego, serca, układu krażenia oraz systemu przeciwzapalnego. 

Zalecane spożycie

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej należy stosować u dorosłych (dzieci wg wskazań specjalisty) w następujący sposób: walka z chorobą - w poważnych stanach chorobowych (np. po zawale serca, udarze mózgu, w chorobach nowotworowych) i w trakcie wielolekowych terapii leczniczych do 3 miesięcy 12-15 kapsułek dziennie; rekonwalescencja - w zaburzeniach budowy i funkcji serca, układu krążenia, nerwowego i mózgu, w chorobach o podłożu zapalnym jak RZS, łuszczyca, alergie) 6 kapsułek dziennie min. 3 miesiące; prewencja - zapobieganiu zaburzeniom budowy i funkcji serca, ukłądu krążenia, nerwowego i mózgu 2-4 kapsułek dziennie.

Składniki

1140mg wysoko rafinowanego i koncentrowanego oleju z mięśni sardynek, sardeli i makreli, zawierający EPA i DHA; substancje pomocnicze: aromat cytrynowy, przeciwutleniacze: naturalne tokoferole (E306), ekstrakt z rozmarynu (E392), 6-palmitynian L-askorbylu (E304); składniki otoczki: żelatyna, glicerol - nośnik, woda.

100g produktu zawiera: 
- wartość energetyczna 635 kcal/ 2658 kJ
- białko - żelatyna 19g, węglowodany - glicerol 8,4g, tłuszcze 72g w tym cholesterol <0,16g, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 TG 38g, w tym EPA omega-3 21g, DHA omega-3 TG 14g. 

2 kapsułki zawierają: 
- wartość energetyczna 20kcal/ 83,74 kJ
- białko - żelatyna 602mg, węglowodany - glicerol 266mg, tłuszcze 2,28g w tym cholesterol <5mg, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 TG 1,2g, w tym EPA omega-3 660mg, DHA omega-3 TG 440mg. 

Ważne wskazówki

Produkt przyjmowany według wskazań lekarza i pod jego nadzorem.
Produkt nie stanowi wyłącznego źródła pożywienia. 

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zdrowy styl życia, w tym zróżnicowany sposób żywienia i aktywność fizyczna stanowią podstawę zachowania dobrego stanu zdrowia.
Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. 
Produkt zawiera olej rybi.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Producent

Marine Ingredients LLc
794 Sunrise Boulevard
Mt. Bethel, PA 18343 USA

Cechy produktu