BIODERMA AbcDerm Hydratant, emulsja ultra-nawilżająca dla dzieci i niemowląt, 200ml

BIODERMA AbcDerm Hydratant, emulsja ultra-nawilżająca dla dzieci i niemowląt, 200ml

39,29 Cena brutto
Cena jednostkowa: 19,65 zł za 100 ml

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: BIODERMA

BIODERMA AbcDerm Hydratant, emulsja ultra-nawilżająca dla dzieci i niemowląt, 200ml - opis produktu

Łagodna emulsja ultra-nawilżająca przeznaczona do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry dzieci i niemowląt. Działa kojąco, wzmacnia warstwę hydrolipidową skóry i doskonale zabezpiecza przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Jest bardzo dobrze tolerowana. Nawilżona i zabezpieczona skóra dziecka staje się delikatna, sprężysta i z każdym dniem silniejsza. Świeża, kremowa konsystencja łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, a delikatny zapach sprawia, że jest przyjemna w użyciu. Posiada naturalne pH, dzięki czemu jest polecana nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Zawarty w składzie kompleks wazelinowo-glicerynowy nawilża i odnawia barierę ochronną skóry, witamina E łagodzi i zmniejsza nadwrażliwość skóry.
 
Wskazania: wrażliwa skóra dziecka z tendencjami do przesuszania i tworzenia się zaczerwienienia; codzienne nawilżanie w celu utrzymania właściwego poziomu bariery ochronnej skóry; dla dzieci i niemowląt od 1. dnia życia oraz dorosłych.
 
Sposób użycia: stosować 1-2 razy dziennie na oczyszczoną i delikatnie osuszoną skórę. Przy nakładaniu emulsji zaleca się delikatnie masować skórę dziecka. Nawilżające działanie emulsji zwiększa się nakładając ją tuż po kąpieli lub prysznicu.
 
Składniki aktywne: kompleks wazelinowo-glicerynowy, witamina E.
 
Produkt hipoalergiczny. 
Posiada naturalne pH. 
Nie zawiera parabenów.