BIODERMA Atoderm Intensive Baume, balsam emolientowy kojący do skóry atopowej, od urodzenia, 75ml

BIODERMA Atoderm Intensive Baume, balsam emolientowy kojący do skóry atopowej, od urodzenia, 75ml

27,50 Cena brutto
Cena jednostkowa: 36,67 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: BIODERMA

BIODERMA Atoderm Intensive Baume, balsam emolientowy kojący do skóry atopowej, od urodzenia, 75ml - opis produktu

Kojący balsam emolientowy wzbogacony o działanie przeciwświądowe, odbudowujące ochronną barierę skóry i zapobiegające podrażnieniom. Trwale odbudowuje i tworzy ochronną barierę skóry oraz powstrzymuje dostęp alergenów. Reguluje florę saprofityczną skóry. Doskonale się wchałania.
 
β-sitosterol i glukonian cynku działa przeciwbakteryjnie i zapobiega tworzeniu się zmian zapalnych. PEA (biomimetyczny amid kwasu tłuszczowego) działa przeciwświądowo i przeciwdziała nasileniu choroby. Witamina PP odbudowuje barierę hydrolipidową naskórka. Kompleks wazelinowo-glicerynowy natychmiastowo nawilża. Balsam działa przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.
 
Wskazania: atopowe zapalenie skóry – okresy zaostrzeń i remisji, skóra zrogowaciała, łuszcząca się i szorstka w dotyku, dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Od 1-szego dnia życia (z wyjątkiem wcześniaków).
 
Sposób użycia: nałożyć balsam 1-2 razy dziennie na oczyszczoną i delikatnie osuszoną skórę. Może być stosowany w trakcie leczenia kortykosteroidami.
 
Główne składniki: β-sitosterol, glukonian cynku, PEA - biomimetyczny amid kwasu tłuszczowego, witamina PP, kompleks wazelinowo-glicerynowy.