Bioderma Atoderm Intensive Baume, balsam emolientowy kojący do skóry atopowej, od urodzenia, 75 ml

Bioderma Atoderm Intensive Baume, balsam emolientowy kojący do skóry atopowej, od urodzenia, 75 ml

Cena: 21,60 zł

Cena jednostkowa: 28,80 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Dermokosmetyk
Producent: BIODERMA

Bioderma Atoderm Intensive Baume, balsam emolientowy kojący do skóry atopowej, od urodzenia, 75 ml - opis produktu

Kojący balsam emolientowy wzbogacony o działanie przeciwświądowe, odbudowujące ochronną barierę skóry i zapobiegające podrażnieniom. Trwale odbudowuje i tworzy ochronną barierę skóry oraz powstrzymuje dostęp alergenów. Reguluje florę saprofityczną skóry. Doskonale się wchałania.
 
β-sitosterol i glukonian cynku działa przeciwbakteryjnie i zapobiega tworzeniu się zmian zapalnych. PEA (biomimetyczny amid kwasu tłuszczowego) działa przeciwświądowo i przeciwdziała nasileniu choroby. Witamina PP odbudowuje barierę hydrolipidową naskórka. Kompleks wazelinowo-glicerynowy natychmiastowo nawilża. Balsam działa przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.
 
Wskazania: atopowe zapalenie skóry – okresy zaostrzeń i remisji, skóra zrogowaciała, łuszcząca się i szorstka w dotyku, dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Od 1-szego dnia życia (z wyjątkiem wcześniaków).
 
Sposób użycia: nałożyć balsam 1-2 razy dziennie na oczyszczoną i delikatnie osuszoną skórę. Może być stosowany w trakcie leczenia kortykosteroidami.
 
Główne składniki: β-sitosterol, glukonian cynku, PEA - biomimetyczny amid kwasu tłuszczowego, witamina PP, kompleks wazelinowo-glicerynowy.