Kategorie

Bioderma Atoderm Lait, mleczko nawilżające, 200 ml

Cena jednostkowa: 21,00 zł za 100 mililitrów

Cena
41,99 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Ochronno-nawilżające mleczko do ciała, przeznaczone do skóry normalnej i suchej. Może być stosowane przez całą rodzinę, zarówno dorosłych, jak i niemowlęta. Delikatnie perfumowana lekka, nietłusta konsystencja szybko się wchłania i długotrwale nawilża, przynosząc skórze natychmiastową ulgę i komfort. Mleczko jest doskonale tolerowane przez skórę, która po jego zastosowaniu odzyskuje miękkość i elastyczność. Patent Skin Protect o podwójnym działaniu biologicznym wzmacnia barierę ochronną skóry, stymuluje produkcję kwasu hialuronowego oraz chroni skórę dzięki działaniu uzupełniającemu poziom lipidów.

Inne wersje tego produktu

Zastosowanie

Skóra ciała sucha i wrażliwa (może być również stosowane do twarzy). Produkt przeznaczony do stosowania dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

Sposób użycia

Mleczko nałożyć raz lub dwa razy dziennie na oczyszczoną i delikatnie osuszoną skórę. Nawilżające działanie mleczka zwiększa się po zastosowaniu na lekko wilgotną skórę (po kąpieli lub prysznicu). Lekka, nietłusta konsystencja sprawia, że mleczko łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania.