BIODERMA Atoderm SOS, ultra łagodzący spray eliminujący swędzenie skóry, 200ml

BIODERMA Atoderm SOS, ultra łagodzący spray eliminujący swędzenie skóry, 200ml

Cena: 61,99 zł

Cena jednostkowa: 31,00 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Dermokosmetyk
Producent: BIODERMA

BIODERMA Atoderm SOS, ultra łagodzący spray eliminujący swędzenie skóry, 200ml - opis produktu

Atoderm SOS Spray Ultra łagodzący spray eliminujący swędzenie skóry, który zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości. Nowy patent Skin Relief Technology (zawiera ekstrakty z Ambory i zielonej herbaty) połączony ze znaną z kojącego działania dermatologiczną substancją czynną (Enoxolone) blokuje biologiczny proces odpowiedzialny za swędzenie i działa bezpośrednio na każdy czynnik wywołujący świąd. Formuła spray’u pomaga rozprowadzić preparat równomiernie na skórze.

Patent Skin Barrier Therapy chroni nawet najbardziej suchą skórę przed bakteriami, które powodują wzmaganie się świądu. Witamina PP oraz skwalen uzupełniają formułę Atoderm SOS Spray, aby dostarczyć lipidy niezbędne do wzmocnienia bariery skórnej. Opatentowany naturalny kompleks D.A.F. (Dermatological Advanced Formula) podnosi próg tolerancji skóry.
 
Wskazania: skóra podrażniona, swędząca, sucha; skóra sucha i bardzo sucha; do ciała i twarzy, dla niemowląt od pierwszego dnia życia. 
 
Sposób użycia: rozpyl na czystą skórę z odległości 20 cm. W razie potrzeby rozsmaruj. Pozostaw do wyschnięcia. Stosuj tak często, jak jest to potrzebne. 
 
Główne składniki: patent Skin Relief Technology, patent Skin Barrier Therapy, witamina PP, kompleks D.A.F.