DARMOWA DOSTAWA przy zamówieniach za min.70zł
Kategorie

Bioderma Atoderm SOS, spray likwidujący swędzenie skóry, 200 ml

Cena jednostkowa: 20,15 zł za 100 mililitrów

Cena
40,30 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Atoderm SOS Spray Ultra łagodzący spray eliminujący swędzenie skóry, który zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości. Nowy patent Skin Relief Technology (zawiera ekstrakty z Ambory i zielonej herbaty) połączony ze znaną z kojącego działania dermatologiczną substancją czynną (Enoxolone) blokuje biologiczny proces odpowiedzialny za swędzenie i działa bezpośrednio na każdy czynnik wywołujący świąd. Formuła spray’u pomaga rozprowadzić preparat równomiernie na skórze.
 
Patent Skin Barrier Therapy chroni nawet najbardziej suchą skórę przed bakteriami, które powodują wzmaganie się świądu. Witamina PP oraz skwalen uzupełniają formułę Atoderm SOS Spray, aby dostarczyć lipidy niezbędne do wzmocnienia bariery skórnej. Opatentowany naturalny kompleks D.A.F. (Dermatological Advanced Formula) podnosi próg tolerancji skóry.

Zastosowanie

Skóra podrażniona, swędząca, sucha; skóra sucha i bardzo sucha; do ciała i twarzy, dla niemowląt od pierwszego dnia życia.

Sposób użycia

Rozpyl na czystą skórę z odległości 20 cm. W razie potrzeby rozsmaruj. Pozostaw do wyschnięcia. Stosuj tak często, jak jest to potrzebne. 

Cechy produktu

Wiek
Postać
Rejestracja