Kategorie

Bioderma Cicabio Creme, krem łagodząco-odbudowujący, skóra podrażniona, 40 ml

Cena jednostkowa: 114,98 zł za 100 mililitrów

Cena
45,99 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Krem łagodząco - odbudowujący Cicabio Crème to preparat regeneracyjny do uszkodzonej i podrażnionej skóry, bez ran sączących się, wspomagający każdy etap gojenia się naskórka. Zawarty w produkcie resveratrol i siarczan miedzi optymalizują przebieg procesu gojenia się ran. Centella Asiatica pobudza etap naprawy i dojrzewania komórek. Siarczan miedzi i siarczan cynku oczyszczają ranę i zapobiegają infekcji. Opatentowany kompleks Antalgicine działa przeciwbólowo i przeciwświądowo. Kwas hialuronowy dzięki specjalnej konsystencji tworzy na powierzchni skóry ochronny film dający efekt „oddychającego opatrunku”, co powoduje zatrzymanie wody w naskórku i właściwe nawilżenie rany. Zabezpiecza przed rozdrapywaniem ran i strupków.

Zastosowanie

Pielęgnacja skóry podrażnionej, otarcia (zdarte kolana u dzieci), spierzchnięta, piekąca skóra, pęknięcia (przy mocno wysuszonej skórze, w kącikach ust), zadrapania (przez psy, koty itp. oraz przez kolegów i koleżanki - często przynoszone przez dzieci ze żłobka czy przedszkola), ukąszenia owadów, oparzenia (żelazko, piekarnik, ale także pokrzywy), swędzące miejsca np. po zastrzykach, trudno i wolno gojące się rany (rozdrapywane zmiany potrądzikowe). Po zabiegach dermatologicznych — mikrodermabrazja, peelingi chemiczne np. kwasem glikolowym, zabiegi laserowe, laserowe usuwanie owłosienia, krioterapia, usuwanie znamion.

Sposób użycia

Nanieść grubą warstwę kremu na uszkodzoną skórę po wcześniejszym oczyszczeniu i osuszeniu jej. Stosować 2 razy dziennie do całkowitej naprawy. 
Cicabio Creme można stosować bezpośrednio po zabiegach. Należy nakładać warstwę produktu 2 razy dziennie lub częściej przez 8-10 dni. Jeżeli zakładane były szwy Cicabio Creme, należy stosować bezpośrednio po ich ściągnięciu.

Cechy produktu

Postać
Rejestracja