BIODERMA Hydrabio Serum, serum skoncentrowane intensywnie nawilżające do twarzy, 40ml

29,90 Cena brutto
Cena jednostkowa: 74,75 zł za 100 ml

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: BIODERMA

BIODERMA Hydrabio Serum, serum skoncentrowane intensywnie nawilżające do twarzy, 40ml - opis produktu

Serum intensywnie nawilżające dostępne w serii Bioderma Hydrabio zostało stworzone w oparciu o składniki odżywcze gwarantujące właściwą pielęgnację skórze suchej, odwodnionej i wrażliwej. Bogaty skład serum skutecznie zatrzymuje wodę w warstwach skóry i pozwala przeciwdziałać negatywnym skutkom czynników zewnętrznych, takim, jak stres, zanieczyszczenia, nadmierne promieniowanie. Hipoalergiczną formułę serum tworzą składniki odżywcze, które doskonale pielęgnują skórę odwodnioną i suchą. Kompleks Aquagenium wspomaga cyrkulację wody w skórze – generuje ją w głębszych warstwach skóry i zatrzymuje w powierzchniowych, uszczelniając w ten sposób naskórek. Obecność gliceryny i xylitolu również sprzyja zatrzymaniu wody w skórze i utrzymaniu właściwego poziomu nawilżenia. Lekka, kremowa konsystencja nie zawiera parabenów. Delikatnie perfumowana, nie drażni swoim zapachem. W związku z tym, iż dobrze się rozprowadza, preparat może być z powodzeniem stosowany jako baza pod makijaż.
 
Skóra osłabiona otrzymuje optymalną porcję składników odżywczych, dzięki którym odzyskuje równowagę i naturalne piękno. Skóra przesuszona w wyniku nadmiernej ekspozycji na promienie solarium lub światło słoneczne jest nawilżona i elastyczna.
 
Wskazania: kąpiele słoneczne, terapie wysuszające, niewystarczające nawilżenie, skóra wrażliwa i odwodniona.
 
Sposób użycia: nakładaj Hydrabio Serum rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Hydrabio Serum można stosować samodzielnie lub przed nałożeniem kremu z gamy Hydrabio.
 
Główne składniki: kompleks Aquagenium, gliceryna, xylitol.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: