BIODERMA Node DS+, szampon zapobiegający nawrotom łupieżu, 125ml

49,88 Cena brutto
Cena jednostkowa: 39,90 zł za 100 ml

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: Bioderma

Grupa: BIODERMA

BIODERMA Node DS+, szampon zapobiegający nawrotom łupieżu, 125ml - opis produktu

Bioderma Node DS+ to szampon przeznaczony do częstej pielęgnacji włosów i skóry dotkniętej łupieżem. Dermokosmetyk pomaga łuszczącej się skórze w powrocie do równowagi. Łagodzi podrażnienia, świąd, zwalcza objawy łupieżu i ogranicza jego nawroty. Składniki szamponu tworzą pachnącą konsystencję, która dobrze się rozprowadza, pieni i sprzyja walce z łupieżem. Opatentowany kompleks DSactiv o działaniu przeciwłojotokowym, skutecznie ogranicza namnażanie grzybów Malassezia i drożdżaków. Kwas salicylowy, w towarzystwie wyciągu z algi o nazwie Laminaria Ochroleuca hamuje procesy zapalne. Swędzeniu skóry głowy zapobiega natomiast roślinny składnik zanthalene. Pachnąca formuła bogata w składniki regenerujące włosy i skórę, zapewnia im optymalną i codzienną higienę. 
 
W miarę używania szamponu łupież i wszelkie związane z nim objawy, m. in. świąd, zapalenie skóry głowy, łojotok, rozrost grzybów i drożdżaków, wyraźnie ustępują. Włosy odzyskują blask, są elastyczne i dobrze się rozczesują, skóra odzyskuje równowagę. 
 
Wskazania: szampon zalecany jest szczególnie w zabiegach pielęgnacyjnych włosów i skóry głowy narażonych na nawracający łupież, objawy łojotokowego zapalenia skóry, świąd, łuszczenie i podrażnienie skóry głowy.
 
Sposób użycia: przez pierwsze 3 tygodnie stosuj Node DS+ Shampooing 3 razy w tygodniu. Następnie 1 lub 2 razy na tydzień zgodnie z receptą. Delikatnie wmasuj szampon Node DS+ Shampooing w skórę głowy do uzyskania piany. Spłucz i powtórz mycie. Pozostaw na 5 minut, następnie dokładnie spłucz. Ze względu na obecność kwasu salicylowego w składzie, szamponu nie zaleca się w zabiegach pielęgnacyjnych włosów i skóry głowy dzieci poniżej 3 roku życia. 
 
Główne składniki: kompleks DSactiv, zanthalene, wyciąg z Laminaria Ochroleuca, kwas salicylowy.
 
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: