BIODERMA Photoderm Autobronzant, samoopalacz nawilżający w sprayu, 150ml

BIODERMA Photoderm Autobronzant, samoopalacz nawilżający w sprayu, 150ml

Cena: 62,99 zł

Cena jednostkowa: 41,99 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Dermokosmetyk
Producent: BIODERMA

BIODERMA Photoderm Autobronzant, samoopalacz nawilżający w sprayu, 150ml - opis produktu

Photoderm Autobronzant nawilżający samoopalacz w sprayu przeznaczony do wrażliwej skóry o jasnym lub bardzo jasnym odcieniu. Samoopalacz łączy w sobie substancje samoopalające, takie jak dihydroksyaceton, DHA oraz składniki o właściwościach rozpraszających. Samoopalacz zawiera kompleks Cellular Bioprotection o podwójnym działaniu. Chroni i pobudza mechanizmy obronne skóry w czasie ekspozycji na słońce. Za pomocą mechanizmów biologicznych chroni materiał genetyczny skóry oraz zabezpiecza ciągłość jej komórek i tkanek. Wielopozycyjny dozownik pozwala na aplikację niezależnie od nachylenia pojemnika. Delikatna mgiełka natychmiast wysycha, pozostawiając opaleniznę bez smug, pozwalając na jednolite i stopniowe pojawienie się koloru, który nie brudzi ubrań.

Zastosowanie: skóra wrażliwa; odcień jasny lub bardzo jasny.

Sposób użycia: w celu uzyskania opalenizny: raz dziennie przez trzy dni, a następnie raz na dwa dni. W celu utrzymania opalenizny: raz w tygodniu. Stosować na czystą i suchą skórę. Rozprowadzać spray bardzo dokładnie, trzymając opakowanie w odległości 20cm od skóry. Używać przez krótkie  przyciśnięcie, nie przedłużać rozpylania. Po zastosowaniu umyć ręce.

Składniki (INCI): Aqua/water/EAU, Dimethyl Ether, Glycerim, Pentyleme Glycol, Dihydroxyacentone, Trideceth-9 PG-Amodimethicone, Ectoin, Manntol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligasaccharides, Trideceth-12, Sodium Metabisulfite, LacticnAcid, Fragrance (Parfum). (BI 628).

Dodatkowe informacje: produkt łatwopalny, należy chronić przed promieniowaniem słonecznym oraz nie wystawiać go na temperaturę wyższą niż 50 stopni Celsjusza, przechowaywać z dala od ognia, źródeł iskier, ciepła, zapłonów oraz działających urządzeń elektrycznych. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku spożycia natychmiast skontaktować się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami.